Wersja do druku

131 stron: « < 125 126 127 128 129 130 131 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Omg! boski!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
śliczności:):):):) Szyjesz pięknie prawdziwy dar. Może jak się :prosi: tam na górze to samo coś mi się uszyje :zawstydzony: wiem wiem kiepskiej baletnicy to ...



--- Ostatnio edytowane 2017-01-30 17:02:14 przez azalia ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ojej Trinny super ten staniczek :) a ja własnie zachodzę w głowę jak zrobić dobrą konstrukcje na biustonosz a tu takie cudeńko
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Dziękuję dziewczyny i szyjcie tu proszę tutorial DIY LACE BRALETTE Linda loves https://youtu.be/4W4oTzKKqIw szyjcie i czekam na zdjęcia.Pozdrawiam.paa!!!
Avatar użytkownika
Administrator
Oj Trinny Ty tak zawsze robisz wejście smoka :D Długo się nie odzywa a potem jak zapoda uszytki to można szczenę z podłogi zbierać.
PO pierwsze nie mogę się nadziwić jak Michałek wydoroślał i zmężniał! Boże jako on już duży!! Kiedy ten czas tak szybko zleciał?! Po drugie wszystko, absolutnie wszystko mi się podoba ale najbardziej ujął mnie biały płaszczyk. Krój, faktura tkaniny i kolor przywodzi mi na myśl tylko jedną kobietę, ikonę stylu czyli Jackie Kennedy. Gdyby żyła to by Ci go ukradła :D No a bielizna no cóż... piękne, prosta i szalenie intrygująca :D Dla mnie wyższy level :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Trinny...:szok: wow!! fajny ten cycnik.
Trzebe bedzie sprobowac
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Hejka!Mam parę nowych szmatek:):):)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Jeszcze coś znalazłam...

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Recykling sukienki-szyłam znajomej dziewczynce sukienkę dwa lata temu.Była długa do ziemi i miała bordowy pas,Oliwia niosła obrączki Parze Młodej.W tym roku sukienka przyda się,jako sukienka "pokomunijna".Wystarczyło poszerzyć,zmienić pas i rękawki...no i Oliwia trochę urosła bo sukienka jest do łydki:)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Te myszy mnie urzekły :D A sukienka jest przepiękna!

131 stron: « < 125 126 127 128 129 130 131 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.