Wersja do druku

131 stron: « < 123 124 125 126 127 128 129 > »

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Cudne! niebieska sukienka śliczna, pomarańczowe sukienki świetne na pewno mama i córcia będą się cieszyć wielkim zachwytem otoczenia:)a ta sukieneczka studniówkowa urocza! w jaki sposób kroiłaś dół tej studniówkowej sukieneczki?
Dziękuję Aniu.Dół to koło z dużym obwodem,doliczałam na każdą fałdkę chyba 12 cm:)
Avatar użytkownika
Administrator
Dawno tu nie zaglądałam i to był błąd bo teraz muszę nadrabiać wieeele zaległości!
O matko te komplety dla chłopaczków, bluzy dla Twoich mężczyzn no i płaszczyki są cudne! Aż zapisałam na dysku żeby móc kieeeedyś zgapić :)
No i sukieneczki przecudne! Ta Twoja - zawsze lubiłam taki typ dekoltu, z jeszcze dodatkową łezką :) Pomarańczowa na czas ciąży - bardzo praktyczna i ta mała kopia dla córeczki - sama słodycz :) W ogóle to widzę, że sporo szyjesz dla mam i córek :D
Ahhh i zapomniałabym o tym maleństwie w kratę :oklasky:
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Dzień dobry zakochańce!:buzki::buzki::buzki::buzki::buzki::buzki:Ogromu MIŁÓŚCI WSZYSTKIM ŻYCZĘ!
Szyłam malutko,oddałam do serwisu owerloci...i tak zostałam sam na sam ze stębnówką...na prawie dwa tygodnie..I urodziła się myśl,że jedyne co mogę uszyć mając stębnówkę,trochę tkanin i wolny czas to TOREBKA...w sumie jeszcze nigdy nie szyłam torebki,więc do dzieła!Jak szybko uszyłam,tak szybko ją straciłam...zabrana,przytulona ido nowej właścicielki....Powiem,że uszyję jeszcze kilka-to na pewno....

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Kupiłam też nową zabaweczkę.Napownicę ręczną Prym od naszej najukochańszej,najmądrzejszej Ani-Czeremchy i powiem,że to zakup na szóstkę!Jest fajna ,można napować,wycinać dziurki.Zaciska bez użycia siły.Jestem bardzo zadowolona.Gdyby ktoś chciał poczytać na jej temat,a nawet obejrzeć filmik odsyłam do sklepu Ani http://u-czeremchy.pl/pl/p/napownica-reczna-PRYM-390-900/863
Zdręcia z montowania napek na nowym sprzęcie.Pozdrawiam,szyjcie dziewczynki!!!!

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Poduchy dla Misia
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo ładna torebelka :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Świetne tygrysy i "uszycia".
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Szycie - jak to zwykle u Agatki - pierwsza klasa! :okok:
Ale mnie się najbardziej podoba ta tkanina na poduchy - coś w stylu, jaki lubię.:)
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tygrysy rządzą :D
A sam na sam ze stębnówką byłam przez ponad 15 lat,teraz za nic bym go już nie oddała, ale jak do maszynowego spa trzeba to trzeba:bezradny:
________________________________________________________
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.

http://goraloveszycie.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Uwielbiam wszystko co tygrysie :)
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Administrator
Torebka mega i nie dziwię się, że szybko ją utraciłaś :D No i tygrysy rządzą!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

131 stron: « < 123 124 125 126 127 128 129 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.