Wersja do druku

18 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Świeżynek
Kwiatki, zdecydowanie kwiatki :cwaniak:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kwiatki, zdecydowanie kwiatki :cwaniak:
no to do roboty ;) i czekamy na kwiatki :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Chęci to jedno a umiejętności i czas to drugie. Myślę, że z wykonaniem to muszę poczekać do wakacji:rotfl:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No wiesz co... smaka nam narobiłaśa tu o! :P
Bez wymówek i do roboty!!! :rotfl:

ja zaczne chyba jednak od mniejszych projektów.. ale sie pochwalę jak coś ukończę :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Właśnie dlatego,że ja też to odwlekam wykonanie tych cudów w czasie (może trochę pocwiczę i nie będzie takiego obciachu :boisie:
Moja jedyna ukończona w tej technice praca-to kołderka (ze starych bawełnianych koszulek)bez pikowania. Warstwy połączyłam za pomocą aplikacji kwiatków.
Sorki za jakość zdjęcia, ale kołderka jest na działce i nie mam możliwości w tej chwili wykonać nowego.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A co ty jeszcze będziesz ćwiczyćjak już taką kołderkę masz za sobą?? :oklasky:

Jak będziesz miała okazję to koniecznie zrób zdjęcia tych aplikacji. A robiłaśje na maszynie czy ręcznie?


Ja już się spotkałam z pikowaniem maszynowym, ręcznym, wiązanym, jednościegowym (np. wybierając jeden ozdobny ścieg na maszynie i przeszyciu na sposób 'gdzie popadnie'), i bez pikowania :)

Różne są sposoby.. ale że dałaśradę z taką kołdrą to gratulacje!

Ja panikara jestem a poza tym nie chcę się zniechęcać więc wolę zacząć od czegoś 'osiągalnego'

(spoiler - :Marudzenie tutaj będzie:)
Czemuż wszystkie pięknie frukowane tkaniny bawełniane są takie drogie???? :yyyy::beczy:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mrowaoo proszę piękne piękne:):):)
Martynior oo to ja tez wypróbuje "(np. wybierając jeden ozdobny ścieg na maszynie i przeszyciu na sposób 'gdzie popadnie')" ciekawe jak to potem wygląda:mysli::mysli:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ładnie wychodzi jak się wybierze np. kwiatka... Moja koleżanka robiła dla siostrzenicy kołderkę do kołyski (kilka miesięcy ma bejbe :)) i przeszywała na każdym prostokącie 3-5 serduszek (z dekoracyjnych ściegów maszyny). Bardzo fajnie to wyglądało bo robiła je różowe na kanarkowym żółtym :)
Tylko nie wiem, czy takie małe serduszka (lub inne) nie gubiłyby się na dużej narzutce/kołderce :/


Może jakieś zdjęcia wyproszę od niej jak ma.... :mysli:

--- Ostatnio edytowane 2013-03-10 15:08:08 przez Martynior ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A tu jeszcze znalazłam inne wzorki..
Haftowane w kółeczku ale nie wiem czy zwykłą maszyną bo obrazku czy to musi być hafciarka :/


https://perfectlittlestitches.com/cd_traditional_quilting.asp

warto zerknąć bo są super! :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
wzory przepiękne ale to nie są wzory do haftu ręcznego?

--- Ostatnio edytowane 2013-03-10 16:44:09 przez A. N. ---

18 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.