Wersja do druku

18 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Susanna Dziękować :)

Martynior Pdf już ściągnięty i wsio ładnie widać..idę...będę ślinić monitor ;) Wielka buźka dziękuję.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
MI się na linuxie pdf nie otwiera ale to chyba norma ;) coś za coś ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:) cos mi sie ściąga:) hura hura

a powiedz mi na ta stronę google do pobierania to każdy może wrzucić pdfa? zeskanuje i też chce tak zrobić ale czy mi się uda :mysli: w weekend się pobawie
Jeśli masz konto na gmailu to tak. Jeśli nie masz to nie wiem :(

Sus - moge podesłać w Wordzie :)

https://docs.google.com/file/d/0B14vaJr_rHQZZzJ3cFhXT05NYTA/edit?usp=sharing

--- Ostatnio edytowane 2013-03-08 01:14:57 przez Martynior ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
tak mam konto ..to super w weekend postaram sie to zrobić

myślę, że warto zrobić osobny post z linkami gdzie będziemy wrzucać właśnie takie rzeczy jak wzory, inspiracje , książki itp- co wy na to?


a to mój zygzak...jeszcze nie skończony..ach już tęsknie za wiosną...kolory wyszły jakieś dziwaczne sa pastelowe :bezradny:

--- Ostatnio edytowane 2013-03-08 13:10:34 przez polla ---

--- Ostatnio edytowane 2013-03-08 13:11:46 przez polla ---

--- Ostatnio edytowane 2013-03-09 14:27:29 przez polla ---
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Śliczny! Kolorki bardzo ładne. Pasują do siebie... przypominają mi lato i plażę ^_^
Ja jeszcze nic nie zaczęłam robić z patchworku :/
Miałam zamówić jakieś ładne materiały i wypełniacz ale dzisiaj to już nie ma znaczenia, bo i tak nie wyślą do poniedziałku..

Więc jeszcze troszkę popatrzę :)

Chodzą za mną jakieś ładne zasłonki...biało-zielone....
Myślałam o białych w zielone kwiaty ale nic nie mogę znaleźć :/


wracam na eBay ;)


--- Ostatnio edytowane 2013-03-08 21:08:05 przez Martynior ---
Avatar użytkownika
Administrator
Może sobie założycie wątek z Waszymi pracami - jeden ogólny ale dotyczący tylko patchworku i quiltingu? Taka mała sugestia :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Zaciekawiona Waszymi pracami zapoznałam się z plikiem zamieszczonym przez Martynior i jestem pod dużym wrażeniem. Pomijając fakt,że nie mam umiejętności , narzędzi i cierpliwości to NA PEWNO sobię uszyje patchwork ze str.98. Gdy go zobaczyła to od razu miałam kilka wariacji na tenat kwiatostanu:)
Szczere wyrazy szacunku, dla wszystkich szyjących patchwork:)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Zaciekawiona Waszymi pracami zapoznałam się z plikiem zamieszczonym przez Martynior i jestem pod dużym wrażeniem. Pomijając fakt,że nie mam umiejętności , narzędzi i cierpliwości to NA PEWNO sobię uszyje patchwork ze str.98. Gdy go zobaczyła to od razu miałam kilka wariacji na tenat kwiatostanu:)
Szczere wyrazy szacunku, dla wszystkich szyjących patchwork:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Może sobie założycie wątek z Waszymi pracami - jeden ogólny ale dotyczący tylko patchworku i quiltingu? Taka mała sugestia :)
tak, tak :) na pewno tylko musimy sie rozkręcić z szyciem po cichu powiem że liczę na Martynior :jezyk_oko:

oo i prosze Mrowa też sie dołączy nawet już model wybrała idę zobaczyć który to :)

edit:ooo bardzo dobry wybór!!

--- Ostatnio edytowane 2013-03-08 22:59:35 przez polla ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Czy chodzi o kwiaty na łące czy o reniferki??
Bo jeśli o kwiatki to ja jestem zakochana w tym projekcie i tez myslalam, żeby cośpodobnego sobie uszyć! Oczywiscie pewnie wyjdzie mi to kompletnie inaczej i swoje się nawkurzam... ale próbować warto :)

Zamawiam tkaniny i wypełniacz w ten weekend więc szaleństwo się zacznie jak dojdą ;)

18 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.