Wersja do druku

15 stron: « < 9 10 11 12 13 14 15 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja nie jestem z tych oszukanych ale mam znajomego w policji i co nieco się dowiedziałam. Czyli każda z was ma prawo zgłosić w najbliższej jednostce wniosek o ściganie oszustwa internetowego. Dobrze że macie dane tego pana więc jest łatwiej i nalezy dołączyć wszystkie i wydruki waszej korespondencjii. Pan Garuda ma prawo zobowiązac się do zapłaty zaległości w określonym terminie . Jak to zrobi sprawa będzie umożona.Jak nie zrobi poniesie konsekwencje. A wiec działajcie i powodzenia. Mam jednak nadzieję ze wykaże sie dobrą wolą i sprawa pójdzie w zapomnienie. I tak jak czyta się ten wątek można odnieść wrażenie że gdyby tylko zechciał wszystko mógł załatwić polubownie a tak wysyłając po 1 groszu i podrabiając wydruki tylko pogorszył sprawę .
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No i poszłam i zgłosiłam!!!!
________________________________________________________
być kobietą być kobietą....
http://nawybiegu.blogspot.com
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To ja pójdę jutro albo w poniedziałek jak znajdę chwilkę :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
A co tam mówiłaś albo wzięłaś ze sobą?powiedzieli że są szanse na odzyskanie kasy?bo ja mam tylko na GG ze coś u niego zamawiałam...więc myślę,że to może być za mało-dlatego napisałam,że liczę się,że tych pieniędzy nie odzyskam..
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Gosiu każda forma zawarcia umowy handlowej jest dowodem, nawet rozmowa na gg
________________________________________________________
być kobietą być kobietą....
http://nawybiegu.blogspot.com
Avatar użytkownika
Administrator
No i poszłam i zgłosiłam!!!!
:oklasky::oklasky::oklasky:
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A co tam mówiłaś albo wzięłaś ze sobą?powiedzieli że są szanse na odzyskanie kasy?bo ja mam tylko na GG ze coś u niego zamawiałam...więc myślę,że to może być za mało-dlatego napisałam,że liczę się,że tych pieniędzy nie odzyskam..
No ale dowód wpłaty masz prawda?
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Gosiu, weź ze sobą dowód wpłaty i wydruk z archiwum GG z rozmów z tym Panem(jeśli składałaś zamówienie przez GG, pytałaś o to kiedy będzie wysyłka oraz domagałaś się zwrotu pieniędzy to koniecznie te rozmowy wydrukuj jako dowód). Możesz również wziąć wydruk wpłaty, którą od niego otrzymałaś o raz potwierdzenie, które Ci wysłała (o ile takie otrzymałaś). To powinno wystarczyć.

Wynotuj też jego imię nazwisko i adres oraz nazwę firmy- to ułatwi sprawę jak będziesz wskazywać podejrzanego Policji.


M.E.L.A. Brawo! Jesteś kamykiem, który poruszy pozostałe :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Magneru ktoś musi być pierwszy!!!!
________________________________________________________
być kobietą być kobietą....
http://nawybiegu.blogspot.com
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuję dziewczyny:)jak tylko lepiej się poczuję to zaraz pojadę zgłosić... (bo chwilowo jestem uziemiona po szpitalu...)

15 stron: « < 9 10 11 12 13 14 15 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.