Wersja do druku

15 stron: « < 9 10 11 12 13 14 15 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
czytam i tylko mi przychodzi na myśl żeby was wszystkie przytulić ..... a pierś mam szeroką i wielką więc się sporo was zmieści ;)

pamiętam jak niektóre z forumek najeżdzały na mnie (i nie tylko na mnie), że się czepiałam pana G. i jego sposobu działania a teraz czytam ten watek i tak mi strasznie smutno ... nie dajcie się dziewczyny - warto zgłaszać każdą kwotę a jak wam sie policjant czepnie że to za mało żeby cokolwiek to zażądajcie notatki służbowej z odmowy przyjęcia zgłoszenia - takie coś działa cuda - od razu przyjmują zgłoszenie ;D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ja juz kilka razy zglaszalam na policje, sprawy z allegro i innych serwisow, nie wiem czego sie ludie boja, dostanie zarzuty i inne atrakcje to sie chlopak moze pozniej 3x zastanowi zanim sie dorobi "kokosow"
Ja za akzdym razem zglaszalam tez do uokiku i sprawy byly zalatwiane pomyslnie na moja korzysc.
Nie mozna za kazdym razem chowac glowy w paisek i udawac ze sie nic nie stalo.
Nikt za was tego nie zrobi.
A przez to ze tego typu sprawy nie sa zglaszane, to drobna przestepczosc rosnie.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Że przepraszam zapytam, jak się sprawa zakończyła?
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja niestety nie poszłam na policję...pogodziłam się ze stratą pieniędzy....a ten pan G..znikł i z forum i z GG...
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Teraz dopiero się wczytałem w dawniejsze posty i tak trochę mnie zatrzęsło...:nerwus:
Do tej pory to już raczej nie ma czego szukać, ale gdybym wtedy, na bieżąco był obecny na forum, to byśmy temu kotlesiowi wyjęli parę plomb z zębów...:cwaniak:
Tu u mnie, na Pradze, za takie hopsztosy ma się zagwarantowane na wstępie klapsy w dziąsło, ale jeśli to nie pomoże - to idziemy dalej po trochu...:cwaniak: I kasiorka się odnajduje...:luzik:

W sumie aż szkoda, że mnie ominęły takie emocje! :D:D
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Nasunął mi się inny wniosek: opłaca się oszukiwać. Jeżeli na 3 oszukane tylko jedna zgłosiła sprawę, jej w wyznaczonym przez sąd terminie oszust oddaje pieniądze i unika kary a reszta to czysty zysk. TO STRASZNE :szok:
Avatar użytkownika
Świeżynek
Agnieszka (Milaczek) napisał w dniu 2013-09-14 19:55:57:
Nasunął mi się inny wniosek: opłaca się oszukiwać. Jeżeli na 3 oszukane tylko jedna zgłosiła sprawę, jej w wyznaczonym przez sąd terminie oszust oddaje pieniądze i unika kary a reszta to czysty zysk. TO STRASZNE :szok:
Niestety to prawda, szkoda, że ludzie nie upominają się o to co ich, bo właśnie to nakręca oszustów...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
M.E.L.A. czy sprawa została rozwiazana? Odzyskałas pieniadze?
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
M.E.L.A. czy sprawa została rozwiazana? Odzyskałas pieniadze?
nie
________________________________________________________
być kobietą być kobietą....
http://nawybiegu.blogspot.com
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:(
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus

15 stron: « < 9 10 11 12 13 14 15 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.