Wersja do druku

5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Avatar użytkownika
Niespodzianka
wpadam tylko na chwilkę...odezwę się jeszcze...

Manuskrypt1 kochana chyba masz rację?:(
Pomyślcie w przyszłym roku jest kilka dłuższych weekendów,więc można już zarezerwować sobie wolne...a gdzie? może u Sus?:D
Dla mnie nie ma problemu dojechać nawet nad morze/a pochodzę z pod Wrocławia
Pozdrawiam
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jak się spotkacie to koniecznie opiszcie to wydarzenie.Ja niestety nie mogę -za daleko.Ale chociaż poczytam :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
to może tak- z okazji nowego roku spotkajmy się we Wrocławiu. 2-3 weekend stycznia? Czy ktoś chętny i który weekend pasuje bardziej.
________________________________________________________
stefcia.pl
www.facebook.com/RobotkiStefci
mlecznepodroze.pl
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kiedy Was przeczytałam, to nie wiedziałam, kogo palnąć :) Z takim podejściem, jak Wasze, na pewno się nie spotkamy. Jeszcze się nic nie kroi, a Wy już mówicie: nie, bo za daleko, albo i jeszcze coś tam :) My na Mazowszu tak nie gęgamy :)
to co Manuskrypt? spotykamy się w Wwie? trochę nas na forum jest w Wwy i okolic...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wiesz, kochana, Mazowsze, to nie tylko Warszawa :) J akurat jestem z Łodzi, ale to rzut beretem. Myślę, ze spotkanie w Warszawie albo w Łodzi byłoby rozsądną myślą. Bo przecież jeżeli ktoś będzie jechał z Pomorza, albo z Podlasia, to zawsze będzie miał blizej, niż na Śląsk :) Ale jeżeli będziemy zakładać, podobnie, jak Tydea i niektórzy, ze "nie mogę, bo za daleko", to nie ma o czym myśleć. Chociaż dla mnie nie jest problemem wybranie się np. na Pomorze, czy w Beskidy.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wiesz, kochana, Mazowsze, to nie tylko Warszawa :) J akurat jestem z Łodzi, ale to rzut beretem. Myślę, ze spotkanie w Warszawie albo w Łodzi byłoby rozsądną myślą. Bo przecież jeżeli ktoś będzie jechał z Pomorza, albo z Podlasia, to zawsze będzie miał blizej, niż na Śląsk :) Ale jeżeli będziemy zakładać, podobnie, jak Tydea i niektórzy, ze "nie mogę, bo za daleko", to nie ma o czym myśleć. Chociaż dla mnie nie jest problemem wybranie się np. na Pomorze, czy w Beskidy.
A wiesz kochana, że na tym forum panuje takie coś jak netykieta, wiesz co to jest?
Proszę więc zmień ton swoich wypowiedzi.
Dobrze wiem, że Mazowsze to nie tylko Warszawa.

spotkanie wpół drogi to dobry pomysł
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wiem, ale nie wiem, w którym momencie miałabym ją naruszyć?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zauważyłaś swoją pogrubioną czcionkę, tym razem już bez podkreślenia? zmień manierę, uprzejmie Cię proszę.
Avatar użytkownika
Administrator
Kobiety proszę WAS :>
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Susanno, jako że Ty tu rządzisz, nie Pajesia, to czy mogę taką czcionkę zostawić? Czy z niej zrezygnować? Wiem, wiem, bardzo mi się podoba. Kiedyś pisałaś o podkreśleniach i już nie stosuję ich.

--- Ostatnio edytowane 2010-11-27 17:02:06 przez Manuskrypt1 ---

5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.