Wersja do druku

14 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bo już obcykałaś maziaje i się twój mózg domaga czegoś więcej! :P
A jakbyś zrobiła inną techniką to tak szybko byś się nie znudziła... ;)



Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Polla, Marytnior ma rację, potrzebujesz nowych wyzwań. Nowe serducha przepikuj tak jak to drzewo - napewno nie będzie trudniej i może rzeczywiście użyj różowej nici.
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
eee chyba wyzwań mam nadto ale czasu mało- tak wiem, wiem, że i tak nie mam co narzekać ale już bardziej nie naciągnę czasu, a tyle jest pięknych rzeczy do zrobienia...mam taki folder "zrobić" i cały jest zawalony pomysłami...tylko nie jestem w stanie tego przerobić:D
a o ironio losu szyję na sprzedaż żeby zarobić na wymarzone=upatrzone tkaninki po czym jak je kupuje to za cholerę nie mam czasu na to żeby z nich szyć bo szyje dla innych:zalamka: jak zacznę szyć tylko dla siebie to zaraz nie będę miała kasy na tkaniny...

aa żeby nie było, serce mi się raduje jak ktoś coś kupi i mu się podoba tylko ten czas...czas

no to sobie pomarudziłam:kwadr::kwadr::kwadr:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No i dobrze! Każda z nas ma czasami potrzebę pomarudzenia! Czy to o braku czasu czy o maszynie czy o czymś zupełnie innym! :)
Mam nadzieję, że troszkę Ci ulżyło? :pocieszacz:

W każdym biznesie jest 'urlop' więc sobie wygospodaruj kilka dni tylko dla siebie i na swoje szycie :) Wtedy będziesz miała czas na wykorzystanie tych pięknych tkanin!

A swojądrogąto ja bym chętnie zerknęła na en twój folder ;) Wrzucisz jakieś fotki swoich inspiracji i 'do zrobienia' rzeczy? Czy są one objęte tajemnicą? :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A może takie pikowanie jak pani z missouri pokazuje?? :)

https://www.youtube.com/watch?v=4KkpbFKBaKA&list=UUWnhR7raxVFDHmDXqCIzuAw&index=1


Ps. a w ogóle to dla Pani z Missouri Quilt wszystko jest proste i szybkie :D
Ona naprawdę jest super ;)

--- Ostatnio edytowane 2013-04-07 15:38:18 przez Martynior ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A swojądrogąto ja bym chętnie zerknęła na en twój folder ;) Wrzucisz jakieś fotki swoich inspiracji i 'do zrobienia' rzeczy? Czy są one objęte tajemnicą? :)
podaj maila to Ci wsio podeślę :)

dopiero teraz zobaczyłam Pania z Missouri...bardzo fajny pomysł na narzutkę z charm packów- na pewno spróbuje co do pikowania to nie pokazała jak te cudeńka zrobić ale bardzo ładnie wyglądały


a teraz z innej beczki...już trochę przeglądnęłam filmów z robienia patchworków i jedno mnie zastanawia...wszystkie osoby bez wyjątku tną nożem krążkowym w zupełnie innym kierunku niż ja :bezradny::bezradny::bezradny:...eee znaczy się że co..ja to robię źle od początku??? kiedyś nawet spróbowałam tak jak na filmie ale było to dla mnie niewygodne i kiepsko się cieło...

--- Ostatnio edytowane 2013-04-07 15:51:22 przez polla ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pani z missouri jest leworęczna :) Więc jej jest wygodnie ciąć nieco inaczej ;)
Ogólnie to w jednym z jej filmików jest powiedziane, że nie ma żadnej różnicy w tym czy tniesz z góry do dołu czy z dołu do góry. Najważniejsze jest, żeby było wygodnie i żeby ręka nie zjeżdżała z linijki ;)

Jak znajdę ten filmik to podeślę linka :/

Mail poszedł na priva ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
udało mi się wysłać - bo to nie taka łatwa sprawa ;p


uff aa no to mnie pocieszyłaś...z tym nożem bo wszyscy na filmach kroją z dołu do góry a ja z góry do dołu


eee a jednak nie wysłałam...mój mąż się poturlał ze śmiechu..że chciałam to wysłać podobno to zaduże:mysli:
w takim razie podzielę to i podeślę w częściach ale to wieczorkiem ;p

--- Ostatnio edytowane 2013-04-07 16:25:15 przez polla ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie ma problemu ;) Jak masz gmaila to możesz też użyć ich g-drive'a :) Bardzo pomocna aplikacja :)

A tak wyglądają żyrafy na materiale... zastanawiam się czy nie za ciemne :mysli:

Przykleiłam na szybko więc wyszło niezbyt równa ale da się przekleić ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
zdublowało mi posta :/

a zdjęcie wyszło ciemne bo wieczorkiem robione bez flesza ;)
Tkanina jest brązowa (taka czekoladka)

--- Ostatnio edytowane 2013-04-07 18:38:15 przez Martynior ---

14 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.