Wersja do druku

28 stron: « < 20 21 22 23 24 25 26 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Też kiedyś sporo przerabiałam i kombinowałam z wykrojami z Burdy. Teraz, jak mi się sylwetka rozlazła, nic na mnie nie pasuje bez poprawek, więc już tego mam dość. Poza tym czasu dużo mniej niż w młodości. Nie mam więc ulubionych źródeł wykrojów. Rozumiem Annę-Marię.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Po poprawieniu iluś tam wykrojów z Burdy uznałam, że łatwiej mi zrobić konstrukcję od zera. Ale lubię Burdę i Annę tez lubię i inne gazetki również.
Annę doceniłam, bo dopasowanie w biuście wykrojów Simplicity jest jakieś łatwiejsze niż w Burdzie, poza tym lubię mieć dodane zapasy na szwy. :)
Każdemu według potrzeb :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Nie, nie u nas Anna wychodzi 4 razy w roku. Teraz będzie 3/2014 a potem 4/2014.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Administrator
Mam, mam, mam nowy numer :) I jestem zadowolona :)
Na pierwszy ogień chciałabym uszyć zwykłą, prostą, dopasowaną bluzkę z dekoltem. Niby prosta sprawa a z Burdy tylko jeden na mnie dobrze leżał :/

Recenzja Anny na moim blogu :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ale jestem zła na siebie! Chciałam dziś wejść do kiosku i zobaczyć czy Anna już się ukazała, ale ubzdurałam sobie, że wyjdzie w piątek. Susanno dziękuję za recenzję, mogłam sobie podpatrzeć co jest i wiem, że także ją kupię!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sus, przez Ciebie kupię Annę :D Te proste bluzki z dekoltem są świetne, brakuje mi takich :)
________________________________________________________
www.facebook.com/natabo.retro.design/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Gdyby ktoś chciał przejrzeć całą zawartość, wrzuciłam do mnie na bloga zestawienie wszystkich modeli razem z rozmiarówką i rysunkami technicznymi.

Zgadzam się z Susanną - w tym numerze jest mniejsza rozmiarówka niż w poprzednim, bo sporo jest 34 i 36. Sporo jest też modeli z numeracją łączoną typu 34/36 co akurat dla mnie jest fajne, chociaż wiem że nie wszystkim się to podoba. No i modele są jak zwykle z typu podstawowa zawartość szafy, a nie jakieś szalone wykroje. Z niecierpliwością czekam by dorwać numer w swoje ręce.
________________________________________________________
http://sewquest.blogspot.com - wyzwanie rzucone samej sobie :-)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dla mnie dla odmiany ten model jest nudny :(
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Właśnie z tą łączoną numeracją mam problem. Chciałabym spytać jak to wygląda w praktyce. Jeżeli noszę rozmiar 36 to sukienka będzie na mnie mocno dopasowana, a dla rozmiaru 34 lużna? Może mi to ktoś wytłumaczyć?
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Opierając się na moich doświadczeniach mogę Ci podpowiedzieć to, co wiem sam:

34 - talia 66, biodra 88;
36 - talia 68-70, biodra 92;
38 - talia 72, biodra 96.

Tyle wynika z moich zapisków w magicznym kajeciku.:)
ALe jak to się ma do rozmiarówek w masówce - trudno przewidzieć...:)
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz

28 stron: « < 20 21 22 23 24 25 26 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.