Wersja do druku

51 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Stroje dla przedszkolaków bardzo mi się podobają.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witaj :) Piękne suknie, świetnie wykonane bardzo ładne :) Jestem posiadaczką hujoo baby 11cm i szyłam dla niej ciuszki,ale muszę Ci powiedzieć, że w 100% wolę uszyć suknię ślubną :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Mio, masz rację, to trochę inne szycie ale i jedno i drugie wymaga "planu" i myślenia z wyprzedzeniem. W szyciu dla dorosłych rzadko zdarzają się okazje, żeby popełnić tak bajkowe i strojne ubrania (mówię o sobie głównie). Jesteś niesamowicie staranna z ogromną przyjemnością obejrzałam twój wątek i blog.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
MPOL przy takim maleństwie, to też chyba wolałabym już szyć ślubną. Miałam swego czasu pukisia (11cm), ale sprzedałam, bo właśnie za mała dla mnie była, a ja lubię takie dopracowane sukienki.

Dziękuję wam :)

Wczoraj nawiedziła mnie wizja kołnierza, takiego a'la elżbietańskiego, ale nie o kryzę mi chodzi. Dawno chciałam coś takiego uszyć, ale jakoś tak się nie składało.
A przed zaśnięciem jeszcze dodatkowo wymyśliłam suknię.
Miałam nie szyć nic z detalami, tak sobie postanowiłam, a tu taka wizja. I jak tu postanowień się trzymać, skoro najchętniej uszyłabym to wszystko 'natentychmiast'.
Zamówiłam sobie za to koraliki z ebaya, bo u nas się nie opłaca ich kupować, a czuję, że mi ich zejdzie trochę.



--- Ostatnio edytowane 2013-06-03 15:43:58 przez mio ---
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
CUDNE!!!Zdjęcie lali prześliczne-super stylizacja!Gdybyś chciała uszyć lali ślubną sukienkę-oddam ścinki,bylebym mogła to zobaczyć!!!Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Też kiedyś uszyłam suknię dla lalki z takim stojącym kołnierzem, ale bardziej prostym w kroju (bez "falbaniastych" wykończeń) za to wyszytym malutkimi perełkami. Suknia była ciemnoszara na białym spodzie. Perełkami wyszyłam też gorset, a rozcięcie sukni z przodu ozdobiłam srebrno-białą taśmą. A i miała lekko przedłużany tył. To tak ku wspomnieniu :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Trinnysuknię ślubną zawsze chciałam uszyć. Jakoś się nigdy jednak nie złożyło.
W przypadku moich lalek ścinki to kawałki min. 30 centymetrowej długości, więc nie takie małe, a już jakbym chciała szyć z koła, to wiadomo, że więcej. Dla moich dużych dziewczyn na suknie kupuję często po metrze, zależy jaki krój, więc nie tak wcale mało ;)

bosachętnie bym zobaczyła taką suknię. Aż mi wyobraźnia ruszyła przy tym twoim opisie :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Mio u mojej mamy ta suknia na pewno gdzieś jest, ale ona mieszka w innym mieście, więc nie mam możliwości zrobienia zdjęcia. Ale jak tam pojadę, to na pewno zrobię kilka fotek :) moje sukienki dziesięciolatki nie umywają się do Twoich dzieł :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Zapowiada się bardzo ciekawie,więc czekam na efekt końcowy:). Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Trinnysuknię ślubną zawsze chciałam uszyć. Jakoś się nigdy jednak nie złożyło.
W przypadku moich lalek ścinki to kawałki min. 30 centymetrowej długości, więc nie takie małe, a już jakbym chciała szyć z koła, to wiadomo, że więcej. Dla moich dużych dziewczyn na suknie kupuję często po metrze, zależy jaki krój, więc nie tak wcale mało ;)

bosachętnie bym zobaczyła taką suknię. Aż mi wyobraźnia ruszyła przy tym twoim opisie :)
Kochana jeśli "zawsze chciałaś"to musisz uszyć!!!Chętnie Ci w tym pomogę!!!!Mam tylko nadzieję,że dostanę zdjęcie na pamiątkę?:hejka::hejka::hejka:

51 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.