Wersja do druku

25 stron: « < 13 14 15 16 17 18 19 > »

Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Już mi szkoda strzępić jęzora na tego typa...:dobani:
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Już mi szkoda strzępić jęzora na tego typa...:dobani:
Zibiaszu, to nie strzępmy :D Przyjdzie Sus i posprząta :D
________________________________________________________
www.facebook.com/natabo.retro.design/
Avatar użytkownika
Świeżynek
Nie probuj tutaj bic piany, spojrz na to obiektywnie, bo z toba nie zamienilem na tym forum nawet jednego slowa ,tak jak i z tym pseudofilozofem ktory mnie zwyzywal.
Musze sie jeszcze dobrze zastanowic czy po czyms takim jest sens zagladania na to forum, nie "mowiac " juz o przekazywaniu jakiej kolwiek tu wiedzy.

Ps; Nie jest obowiazkowe czytanie moich postow jak sie komus nie podoba, ani brania tez udzialu w dyskusji.Pisze tutaj o tym co znam dobrze, bo szyje od prawie 30 lat, jesli ktos nei ogarnia tego o cyzm pisze, to nie jest to zaden argument aby odrazu wyzywac, albo beszczelnei prowokowac, co z wami ludzie ? zreszta skonczylem z tymi osobami wszelka dyskusje,posty zostaly usuniete.

Ignorowane nicki: agaaffek,Zibiasz,Fiszka. (chcesz to mozesz tez do tych osob dolaczyc jak je tak bardzo lubisz)
I nie probujcie tutaj robic z kogos trolla,gbura, spamera czy innych..., bo jak narazie to wasze zachowanie przypomina trolowanie, trollowanie w zmowie.




--- Ostatnio edytowane 2015-07-08 17:05:41 przez marco ---
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
ja grzecznie prosze o spokoj
wdech,wydech,zrelaksowac sie,po co sie nerwowac
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ja grzecznie prosze o spokoj
wdech,wydech,zrelaksowac sie,po co sie nerwowac
Uważaj bo trafisz na czarna listę :p
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
:)
Avatar użytkownika
Świeżynek
ojtam,ojtam;)
Avatar użytkownika
Administrator
Nie probuj tutaj bic piany, spojrz na to obiektywnie, bo z toba nie zamienilem na tym forum nawet jednego slowa ,tak jak i z tym pseudofilozofem ktory mnie zwyzywal.
Musze sie jeszcze dobrze zastanowic czy po czyms takim jest sens zagladania na to forum, nie "mowiac " juz o przekazywaniu jakiej kolwiek tu wiedzy.

Ps; Nie jest obowiazkowe czytanie moich postow jak sie komus nie podoba, ani brania tez udzialu w dyskusji.Pisze tutaj o tym co znam dobrze, bo szyje od prawie 30 lat, jesli ktos nei ogarnia tego o cyzm pisze, to nie jest to zaden argument aby odrazu wyzywac, albo beszczelnei prowokowac, co z wami ludzie ? zreszta skonczylem z tymi osobami wszelka dyskusje,posty zostaly usuniete.

Ignorowane nicki: agaaffek,Zibiasz,Fiszka. (chcesz to mozesz tez do tych osob dolaczyc jak je tak bardzo lubisz)
I nie probujcie tutaj robic z kogos trolla,gbura, spamera czy innych..., bo jak narazie to wasze zachowanie przypomina trolowanie, trollowanie w zmowie.



A posty nie powinny być usuwane. W tym wypadku mogę dany wątek usunąć ponieważ jest kompletnie niespójny i bezsensowny.
Za samo "lubienie" kogoś kogo Ty nie lubisz ten ktoś nie powinien trafić na Twoją czarną listę.



Jeśli ktoś nie chce brać udziału w dyskusjach na forum - niech nie bierze.
Jeśli ktoś za kimś nie przepada - proszę bardzo. Tylko zwracam się z prośbą o wzajemny szacunek i nie wywyższanie się. Są tu amatorzy i profesjonaliści i fajnie byłoby gdyby wszyscy razem współpracowali.
Te słowa kieruję do wszystkich - nie tylko do Marco.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Susanno, dla mnie sam fakt informowania o czarnej liście, czyli ignorowanych nickach w każdym poście i do tego wytłuszczonymi literami jest... hmmmm... powiedzmy, nieprzyjemny dla oka, nie wprowadza to na pewno miłej atmosfery na forum. Bardzo razi też mnie sposób i ton wypowiedzi tego użytkownika. Usuwanie postów również nie powinno mieć miejsca. Rozumiem, że nie jest to powód do usunięcia kogokolwiek z forum. Nie miałam zamiaru wchodzenia w dyskusję z tym użytkownikiem, ponieważ ton jego wypowiedzi mi nie odpowiada, dlatego poprosiłam Cię o przywołanie do porządku. Już niejeden świeżynek tu przychodził i zaczynał od obrażania stałych bywalców, niczego dobrego to nie wróży. Już niejedną 'kłótnię' tu przeżyliśmy, ale zawsze potrafiliśmy 'podać sobie ręce', uśmiechnąć się i żyć tu razem dalej. Nie rozumiem, dlaczego ktoś nowy chce zaczynać swoje forumowe życia od kłótni ze stałymi bywalcami? Przecież nikt tu nikogo nie trzyma i jeśli komuś się nie podoba 'filozofia' lub cięty język niektórych użytkowników, to nie musi czytać. Po co się od razu kłócić?
________________________________________________________
www.facebook.com/natabo.retro.design/
Avatar użytkownika
Świeżynek
Tego samego zdania jestem, po co odrazu kogos wyzywac od gburow , trolli itp jak to mialo miejce w kierunku mojej osoby, rowniez ton waszych wypowiedzi, beszczelnie prowokujacych pytan jak i orbazliwych slow nie przypadl mnie do gustu i w koncu to nie ja zaczelem .Apropos "czarnej listy" dawno ja usunelem, co nei zmienia niczego, rozmawiac z tymi osobami wiecej nie chce.

Ps; "Czy ton moich wypowiedzi" oceniasz na podstawie tego jaka sama jestes ?(teraz wiem juz co masz w glowie) z pewnoscia kazdy odbiera inaczej i w sposob jaki chce, co niekoniecznie zgodne jest z rzeczywistoscia.I w koncu jak mozesz czytajac slyszec jakim tonem "mowie" ? zapewniam, ze mam b.mily glos :)
Nie porobujcie prosze wylewac na kogos swoich "smieci", bo pmysle ze jestescie uzaleznieni od klotni, ktore tak czesto sie tutaj ponoc zdarzaly. Z mojej strony EOT. nie w tym celu tutaj przyszedlem :)





--- Ostatnio edytowane 2015-07-09 10:51:34 przez marco ---

25 stron: « < 13 14 15 16 17 18 19 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.