Wersja do druku

25 stron: « < 16 17 18 19 20 21 22 > »

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Szkoda, że nie wyjaśniają, co robią i dlaczego. To by było COŚ. : -)
Dobre wyjaśnienia znajdziesz w książkach R. Kowalczyka Krój odzieży damskiej i Krój odzieży męskiej. Ja wiem, że to być może sporo ale nie ma czegoś takiego jak obiad za darmo :)
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fides ja oczywiście też się zgadzam z decyzją Susanny. Nie zrozumiałaś mnie. Zdziwiło mnie tylko że pomimo usunięcia on nadal się wypowiadał i do tego obrażał Susanne.
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Świeżynek
Nawet nie chce misie juz tego guana komentowac. To nie jest normalne zeby zdrowy, rozsadny, przystojny facet jak ja,prowadzil dyskusje z takimi tu ...:0
zegnam towarzystwo :]




--- Ostatnio edytowane 2015-07-21 08:50:21 przez krafczyk ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
zegnam towarzystwo :]

--- Ostatnio edytowane 2015-07-21 08:50:21 przez krafczyk ---
:hura: :papa:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:):hejka:
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
"Więc rozbeczałem się i powiedziałem, że sobie pójdę i dopiero będzie im smutno, a mama powiedziała:
— Z tego wszystkiego zrobiło się późno, muszę iść po sprawunki.
I wyszła.
Na szczęście mamy nie było, bo na pewno nie pozwoliłaby mi uciekać z domu. [...] Mamie i tacie będzie bardzo przykro; wrócę kiedyś, kiedy będą już bardzo starzy, tacy jak babcia, i będę bogaty, będę miał olbrzymi samolot, olbrzymi samochód i własny dywan, na który będę mógł wylewać atrament, i mama i tata będą bardzo zadowoleni, że jestem znowu z nimi."

Sempe i Gościnny; Mikołajek; wyd. Nasza Księgarnia; Warszawa 1997; 155
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
"Więc rozbeczałem się i powiedziałem, że sobie pójdę i dopiero będzie im smutno, a mama powiedziała:
— Z tego wszystkiego zrobiło się późno, muszę iść po sprawunki.
I wyszła.
Na szczęście mamy nie było, bo na pewno nie pozwoliłaby mi uciekać z domu. [...] Mamie i tacie będzie bardzo przykro; wrócę kiedyś, kiedy będą już bardzo starzy, tacy jak babcia, i będę bogaty, będę miał olbrzymi samolot, olbrzymi samochód i własny dywan, na który będę mógł wylewać atrament, i mama i tata będą bardzo zadowoleni, że jestem znowu z nimi."

Sempe i Gościnny; Mikołajek; wyd. Nasza Księgarnia; Warszawa 1997; 155
:rotfl: agaaffek, you made my day :D
________________________________________________________
www.facebook.com/natabo.retro.design/
Avatar użytkownika
Administrator
Nie cieszcie się - i tak wróci. Zawsze wracają ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
gawedziara, bajkopisarka i co tylko ... wpadne was poczyac dla sportu , spoko :D
kto wie, moze was jeszez plubie za te bajki ;)

Ps; Jeszcze prosba do Susanny, zeby wszystko bylo jasne; zacytuj prosze jesli potrafisz w ktorym miejscu Cie obrazalem?, bo tam jedna z tych "milych " bardzo pan tak nieladnie klamala.Dlatego chce uslyszec od Ciebie sprostowanie, bo wiem,ze nic takiego miejsca nie mialo.







--- Ostatnio edytowane 2015-07-21 14:45:09 przez krafczyk ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Niestety ponieważ marco nadal "bił pianę" gdzie się da został przeze mnie pożegnany.
Być może za jakiś czas pojawi się znowu pod innym nickiem więc proszę o czujność.
Pozdrawiam!
Ja "bilem piane" ? ciekawe kto kogo prowokowal i atakowal. Rozumiem ze sie znacie i trzymacie ze soba i to wszystko tutaj przypomina tylko walke z wiatrakami, ale odpowiedzcie sobie tak szczerze "przemile" damy jak jest naprawde i kto tu tak naprawde "bije" piane i wyzywa od troli i innych ...
Myslalem ze Adminka jest powazniejsza, ale widze ze to ta sama "firma" he he
I w koncu o co ty mnie posadzasz pod innymi nickami sie chowac ? moze ini tak tu robia, ja nie.

heh, a moglas byc taka fajna kolezanka :]






--- Ostatnio edytowane 2015-07-19 18:46:26 przez marco ---
:bezradny:


________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-

25 stron: « < 16 17 18 19 20 21 22 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.