Wersja do druku

25 stron: « < 14 15 16 17 18 19 20 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Tego samego zdania jestem, po co odrazu kogos wyzywac od gburow , trolli itp jak to mialo miejce w kierunku mojej osoby, rowniez ton waszych wypowiedzi, beszczelnie prowokujacych pytan jak i orbazliwych slow nie przypadl mnie do gustu i w koncu to nie ja zaczelem .
Marco ciężko mi powiedzieć dlaczego inni użytkownicy tak odebrali ton Twoich wypowiedzi ponieważ nie mam wglądu do Twoich usuniętych wpisów. Widocznie tak to odebrali. Nie jestem jednak w stanie obiektywnie tego ocenić z wiadomych względów.

Jeśli ktoś nie chce z kimś rozmawiać - wiadoma sprawa, nikt nikogo nie zmusza - włączasz ignorowanie wątków danego użytkownika i po herbacie. Niemniej przynajmniej minimum wzajemnego szacunku jest wymagany. Proponuję zakończyć tę dyskusję pt. "kto kogo i kto zaczął" a przejść do bardziej merytorycznych wypowiedzi np. nt krawiectwa :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
nikogo nie ignoruje, juz mi przeszlo ;)


--- Ostatnio edytowane 2015-07-10 16:49:52 przez marco ---
Avatar użytkownika
Administrator
Niestety ponieważ marco nadal "bił pianę" gdzie się da został przeze mnie pożegnany.
Być może za jakiś czas pojawi się znowu pod innym nickiem więc proszę o czujność.
Pozdrawiam!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Już nigdy nie poznamy rewolucyjnego sposobu krojenia/szycia(?) spodni w 5 minut który nam obiecywał... chlip , chlip :beczy:

Why Susanna , why ???

Dobra , już się zamykam i wracam do szycia.:milczek:

P.s. Jeżeli w 5 minut , to może to było coś jakby taki Gorący (Krawiecki) Kubek - wsyp zawartośc saszetki do naczynia , zalej wrzątkiem , zamieszaj , odczekaj 5 minut i "wuala" - wykrój gotowy :mysli:

Taki wykrój instant...

--- Ostatnio edytowane 2015-07-19 11:12:27 przez Benedek ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Benedeku, jest taki sposób kroju - natychmiastowy. Dobrze wzięta miara i rysuje się od razu na tkaninie.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pewnie tak. Nie mówię że nie.
Takie lekkie podśmiechujki sobie uprawiam :D
Ja 100% amatora jestem więc wcześniej się nie odzywałem.
Czekałem , może gośc faktycznie pokaże jakieś fajne tricki a ten trudny charakter ma tylko przez przypadek - zdarza się przecież u fachowców.
No ale chyba nie okazaliśmy się godni...:p

P.s. - No i z tego co zrozumiałem ten system to chyba miało byc coś nowego , autorskiego , ach , och i ten tegeś...

--- Ostatnio edytowane 2015-07-19 17:19:44 przez Benedek ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ten szybki krój miał być ponoć wynalazkiem autorskim ojca Marco.
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Świeżynek
he he, straszni jestescie i strasznie niecierpliwi :D dajcei przynajmneij w spokoju przeniec warsztat, wtedy pogadamy.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Niestety ponieważ marco nadal "bił pianę" gdzie się da został przeze mnie pożegnany.
Być może za jakiś czas pojawi się znowu pod innym nickiem więc proszę o czujność.
Pozdrawiam!
Ja "bilem piane" ? ciekawe kto kogo prowokowal i atakowal. Rozumiem ze sie znacie i trzymacie ze soba i to wszystko tutaj przypomina tylko walke z wiatrakami, ale odpowiedzcie sobie tak szczerze "przemile" damy jak jest naprawde i kto tu tak naprawde "bije" piane i wyzywa od troli i innych ...
Myslalem ze Adminka jest powazniejsza, ale widze ze to ta sama "firma" he he
I w koncu o co ty mnie posadzasz pod innymi nickami sie chowac ? moze ini tak tu robia, ja nie.

heh, a moglas byc taka fajna kolezanka :]






--- Ostatnio edytowane 2015-07-19 18:46:26 przez marco ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:szok:
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-

25 stron: « < 14 15 16 17 18 19 20 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.