Wersja do druku

5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ja też muszę uszyć coś na krzesła - czuję się zainspirowana - teraz tylko do pracy! :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dawno tego swojego wątku nie odwiedzałam :bezradny: Bo i nie było ani o czym pisać ani co pokazywać. :(
Uszycie poszewki, ścierki czy skrócenie spodni nie było powodem do chwalenia się.

Zastój w realizowaniu mojej późnej pasji był spowodowany nie tylko stanem zdrowia ale też po trosze takim dziwnym stanem psychicznym, że już nic mnie dobrego nie czeka więc nie ma po co się starać a będzie tylko gorzej.
Przez cały ten czas zaglądałam prawie codziennie na forum i zazdrościłam /nie w złym tego słowa znaczeniu/ Wam zdolności, sprawności i młodości.
Kiedy Ania Czeremcha powiedziała o swojej chorobie bardzo się zmartwiłam. Czytając forum zobaczyłam, że nadal się udziela i nie załamuje. Zmotywowała mnie bardzo, żeby się pozbierać i zacząć coś robić a nie użalać nad sobą. Tym bardziej, że przez ostatnie pół roku zgubiłam 18 kg na wadze i wszystko co mam w szafie wisi na mnie jak na wieszaku.:szok:

Postanowiłam sobie coś uszyć. Na razie tylko spódnicę. Kupiłam go na naszym forum i już nie pamiętam nawet od kogo :D
A że ostatnio odebrałam po przeszło pół roku mojego Gritznera od mechanika po regulacji to na niej zamierzam uszyć wspomnianą prostą spódniczkę.
Kiedy ją odbierałam to mój mechanik śmiał się, że nie mógł się opędzić od chętnych do jej kupienia. Nawiasem mówiąc po przetestowaniu szyje świetnie. W przeciwieństwie do mnie.

Trochę się rozpisałam ...:oczko:





--- Ostatnio edytowane 2015-07-21 14:37:54 przez mamamarta ---

--- Ostatnio edytowane 2015-07-21 14:44:50 przez mamamarta ---
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Załączniki
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Marta, widocznie taki był czas. Nie rób sobie wyrzutów, tylko dawaj do przodu, jeśli czujesz, że to już :) Trzymam kciuki :pocieszacz:
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Marta, co było minęło. Masz piękną maszynę i zapał do pracy na pewno wróci, zobaczysz :)
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Zacna maszyna!

A ja tylko gawędzę, w zasadzie nic nie szyję... A ty - szyjesz... :-)

No, uszyłam sobie czapeczkę na głowę, bo trzeba...

Zdrowia!!! Zdrowia!!! I jeszcze raz - zdrowia!!!

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zacna maszyna!

A ja tylko gawędzę, w zasadzie nic nie szyję... A ty - szyjesz... :-)

No, uszyłam sobie czapeczkę na głowę, bo trzeba...

Zdrowia!!! Zdrowia!!! I jeszcze raz - zdrowia!!!

Ania
Aniu kochana:buziak: Wzajemnie, Tobie też życzę zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia. Nie poddawaj się !!!!. Jesteś dla mnie wielką mobilizacją.:kwiatek::kwiatek::kwiatek::kwiatek:
Zaczęłam dopiero kroić a jak będzie dalej to zobaczymy. Korzystam z dobrych dni bo jak przyjdą te gorsze to wtedy klapa.
Mam wykrój na spódnicę z pojedynczą zaszewką na jednym boku. A przydałaby się dwie ponieważ w pasie ma 80 a w biodrach 110 cm więc myślę i kombinuję :):buziak::buziak::buzki:
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mamamarto:) :pocieszacz: Życzę Ci oby dobre samopoczucie nie mijało :) Ja niedawno ospę przeszłam, przez chwile tylko czułam jak to jest być chorym. Złe samopoczucie jednak nie mijało. Szycie poszło w kąt, ostatnio tylko wykrajam modele i kładę na półkę. Wczoraj naprawiłam szytą bluzkę, także też się rozkręcam.
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No i utknęłam :( Wsadzilam gdzieś woreczek z zamkami i:dobani:beczy: nie wiem gdzie :dobani:
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Aniu, mamamarta, uszy do góry!! Wiem, że nie jest łatwo, ale my tu na was czekamy.

Co do odnalezienia worka z zamkami- zacznij szukać czegoś innego, sam się napatoczy.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No i utknęłam :( Wsadzilam gdzieś woreczek z zamkami i:dobani:beczy: nie wiem gdzie :dobani:
Ja mam tak często, zwłaszcza z mydełkami, czasami się zastanawiam czy przypadkiem mąż nie bierze do kąpieli :D
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus

5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.