Wersja do druku

294 strony: « < 145 146 147 148 149 150 151 > »

Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
zalezy jaka i do czego ma sluzyc
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam!
Mam zamiar uczyc sie szyc i mysle o zakupie maszyny, co myslicie o tej ofercie http://allegro.pl/maszyna-do-szycia-husqvarna-bcm-i3730539787.html i czy w razie czego znajde do niej czesci? Mialam kupic nową arka radom 888, ale nie wiem czy ryzykowac zakup nowej, bo nie wiem jeszcze czy szyc potrafie :)czy ten model husqvwarny poradzi sobie z filcem? Chcialabym tez torebki w przyszlosci szyc, czy do tego nadaja sie tylko drogie maszyny? Która maszyna bedzie do szycia materiałow zwykłych i tych grugszych, a niedroga?Jak sie powtarzam z pytaniem to przepraszam.

--- Ostatnio edytowane 2013-11-25 12:30:39 przez Niteczka82 ---
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam !
Od kilku lat prowadzę własną działalność - wynajem domków letniskowych. Do tej pory zajmowałam się tym połowicznie i właściwie więcej niż połowę spraw wykonywali za mnie inni. Teraz kończę studia i ze względów swoich ambicji oraz ekonomicznych chcę możliwie jak największą ilością rzeczy zająć się sama. Stąd też moje pytanie. Chciałabym uszyć pokrowce na takie gąbkowe poduszki z sof i kanap. Nie wiem czy ma to swoją nazwę, czy nie :( mam nadzieje, że wiecie o co chodzi. Chciałabym użyć grubszego materiału, który nie zniszczy się po jednym turnusie . Czy zwykła maszyna Łucznik nadaje się do szycia takiego typu? np lidia2016 lub izabela2011? Chciałabym maszynę używać również do innych celów, ale najważniejsze są te nieszczęsne pokrowce. Może mogłybyście doradzić jaki wytrzymały materiał mogłabym wybrać ?

Bardzo proszę o i dziękuję za odpowiedzi, pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam!
Mam zamiar uczyc sie szyc i mysle o zakupie maszyny, co myslicie o tej ofercie http://allegro.pl/maszyna-do-szycia-husqvarna-bcm-i3730539787.html i czy w razie czego znajde do niej czesci? Mialam kupic nową arka radom 888, ale nie wiem czy ryzykowac zakup nowej, bo nie wiem jeszcze czy szyc potrafie :)czy ten model husqvwarny poradzi sobie z filcem? Chcialabym tez torebki w przyszlosci szyc, czy do tego nadaja sie tylko drogie maszyny? Która maszyna bedzie do szycia materiałow zwykłych i tych grugszych, a niedroga?Jak sie powtarzam z pytaniem to przepraszam.

--- Ostatnio edytowane 2013-11-25 12:30:39 przez Niteczka82 ---
Niestety, musisz poczytać troszkę tematów o maszynach na tym forum.

________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzieki mamamarta55, doszłam do 70 strony i ...urodziłam maluszka :),mniej czasu na czytanie w zwiazku z tym, w myslach sie wacham, ale chyba pozostane przy arka radom 888, torebek nie musze szyc od razu,pozdrawiam
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzieki mamamarta55, doszłam do 70 strony i ...urodziłam maluszka :),mniej czasu na czytanie w zwiazku z tym, w myslach sie wacham, ale chyba pozostane przy arka radom 888, torebek nie musze szyc od razu,pozdrawiam
A może poczekaj na Silver Cresta w Lidlu.
Moim skromnym zdaniem o niebo lepsza od Arki. W każdym razie warto poczekać. Cena podobna bo 330 zł.

Nie wiem czy za miesiąc czy dwa ale wiem, że ma być. Dzwoniłam do nich.




________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Znalazłam jeden egzemplarz, to teraz kto pierwszy ten lepszy ;)
http://allegro.pl/maszyna-do-szycia-silvercrest-i3736601401.html
430 złoty warto wydac? Pisałam do lidla to mi odpowiedzieli ze na razie nie planuja tych maszyn,ale widze ze masz nowe dane :) Lidla mam najblizej w Przemyslu, ale koleżanka moze w RZeszowie mi kupi w razie czego...tylko na allegro to juz bez gwarancji

--- Ostatnio edytowane 2013-11-25 23:11:11 przez Niteczka82 ---
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Znalazłam jeden egzemplaż, to teraz kto pierwszy ten lepszy ;)
http://allegro.pl/maszyna-do-szycia-silvercrest-i3736601401.html
430 złoty warto wydac?
Od Ciebie zależy, w sklepie kosztuje 330 zł. Dobra maszyna jest ale to jednak 100 zł drożej. Jak nie masz czasu czekać ... Niestety to Ty musisz podjąć decyzję
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ooo ja mieszkałam przez 24 lata mojego życia w Przemyślu:):)
Oj daaawno to było...

A do Lidla dzwoniłam i pytałam w tamtym tygodniu i powiedzieli, żeby czekać bo na pewno będą.

--- Ostatnio edytowane 2013-11-25 23:21:42 przez mamamarta55 ---
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
...swoją mam kupiłam jeszcze w tamtym roku a dzwoniłam i pytałam u bratanicy w sklepie /:Lidlu/ dla koleżanki z forum.

--- Ostatnio edytowane 2013-11-25 23:21:19 przez mamamarta55 ---
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-

294 strony: « < 145 146 147 148 149 150 151 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.