Wersja do druku

294 strony: « < 288 289 290 291 292 293 294 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witajcie jestem tu nowa i szyciowo nauczanie początkowe. Do tej pory szyłam na maminej maszynie Lada. Chcę zakupić nową ze ściegiem owerlokowym i do szycia polaru oraz dresówki. Znalazłam taką maszynę na promocji

Czy to jest dobry wybór?
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witajcie jestem tu nowa i szyciowo nauczanie początkowe. Do tej pory szyłam na maminej maszynie Lada. Chcę zakupić nową ze ściegiem owerlokowym i do szycia polaru oraz dresówki. Znalazłam taką maszynę na promocji

Czy to jest dobry wybór?
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witajcie jestem tu nowa i szyciowo nauczanie początkowe. Do tej pory szyłam na maminej maszynie Lada. Chcę zakupić nową ze ściegiem owerlokowym i do szycia polaru oraz dresówki. Znalazłam taką maszynę na promocji
SINGER 4411 HEAVE DUTY


Czy to jest dobry wybór?
Avatar użytkownika
Świeżynek
Nie polecałbym, ponieważ akurat ten model Singera nie regulacji docisku stopki, a przy polarach i dresowce, szczególnie na zgrubieniach, będzie ci potrzebny. Osobiście korzystam z Janome HD 1800 i szyję grube polary itp. Więc dobrze, że ją mam. Seria heavy duty Janome wytrzyma szycie polarów i innych grubszych materiałów. Inne maszyny z tej serii to 419, 423 i HD 523

--- Ostatnio edytowane 2021-05-02 07:55:16 przez Czarnapaskuda ---
________________________________________________________
Szycie to jest życie
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Czarnapaskudo, wrzucę swoje trzy grosze, ten Singer ma regulację docisku stopki.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Czarnapaskudo, wrzucę swoje trzy grosze, ten Singer ma regulację docisku stopki.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Mea culpa, przepraszam, sprawdziłem, ma.
________________________________________________________
Szycie to jest życie
Avatar użytkownika
Świeżynek
Hej wszystkim :)
Ja oczywiście jako nowa w temacie, szukam maszyny do domowego użytku. Ma nam służyć do przeszywania ubrań, osobiście zamierzam też szyć na niej różne proste torby z nieco grubszych, trwalszych materiałów (jeszcze nie wiem, z jakich, dlatego nie mogę podać szczegółów). Chciałabym, żeby to nie był jakiś badziew, który będzie do naprawy po trzecim użyciu.
Mama przekonuje mnie, żeby czekać na lidlowe maszyny, znalazłam też Singera w aktualnej ofercie Lidla (Serenade M320L).
Te 500-600 zł mogłybyśmy wydać, no chyba, że polecicie nam coś lepszego i droższego, to być może zaszalejemy :D
Avatar użytkownika
Świeżynek
Hej wszystkim :)
Ja oczywiście jako nowa w temacie, szukam maszyny do domowego użytku. Ma nam służyć do przeszywania ubrań, osobiście zamierzam też szyć na niej różne proste torby z nieco grubszych, trwalszych materiałów (jeszcze nie wiem, z jakich, dlatego nie mogę podać szczegółów). Chciałabym, żeby to nie był jakiś badziew, który będzie do naprawy po trzecim użyciu.
Mama przekonuje mnie, żeby czekać na lidlowe maszyny, znalazłam też Singera w aktualnej ofercie Lidla (Serenade M320L).
Te 500-600 zł mogłybyśmy wydać, no chyba, że polecicie nam coś lepszego i droższego, to być może zaszalejemy :D

edit: zauważyłam, że mi zdublowało post, najmocniej za to przepraszam. Dodam jeszcze, że torby będą z materiałowych-materiałów, najprawdopodobniej z odzysku, nie zamierzam szyć jakichś skór albo cholercia wie czego :)

--- Ostatnio edytowane 2021-05-04 09:46:12 przez joolz ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
airam3 - Singery heavy duty mają bardzo dobre opinie. Z takimi sprawami poradzi sobie bez problemu również inny model, proponowany niżej kolejnej użytkowniczce.
jooltz - myślę, że warto poczekać na sprzedawanego w Lidlu elektronicznego Singera 6180. Moja koleżanka pracuje na nim od czterech lat, codziennie po kilka godzin, robiąc naprawy, przeróbki, szyjąc odzież, firanki, zasłonki itp.

294 strony: « < 288 289 290 291 292 293 294 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.