Wersja do druku

290 stron: « < 284 285 286 287 288 289 290

Świeżynek
Oczywiście, ile ludzi tyle opinii.
Udało mi się dowiedzieć, że interesowała się singerem 4423 i Janome 1015.
Zobaczymy jak się potoczą najbliższe tygodnie i miesiące i cos sie wybierze :) raczej jakiś Singer.

Jak na razie leci do niej:
https://allegro.pl/oferta/szycie-jest-latwe-wszystko-o-szyciu-8774648011
Stara Gwardia
:oklasky: Książka - super! Wiem, co mówię, bo mam wcześniejsze wydanie.:)
Singer 4423 ma rewelacyjne opinie, nawet u sprzedawców zajmujących się dystrybucją Janome i Elny. Podobno to czołg, nie do zdarcia, na lata.
Janome 1015 to maszyna dużo delikatniejsza, typowo domowa, czyli raczej lekkie i średnie materiały.

Życzę dobrego wyboru, udanego zakupu, radości i przyjemności w sz(ż)yciu!
Świeżynek
Witam wszystkich serdecznie. Potrzebuję maszyny do szycia prostych poszewek na poduszki (wraz z wszyciem zamku), tshirt-ów i maseczek. Nastawiłem się na juno e1015 lecz po obejrzeniu porównania głośności maszyn skłaniam się bardziej ku trochę mniej popularnej brother rh127. Szycie będzie się odbywać w kamienicy i obawiam się zbyt dużego hałasu. Czy powyższe maszyny nadadzą się do szycia takich rzeczy? Który model wybrać?
Dziękuję za wszystkie komentarze i życzę spokojnych świąr!
Świeżynek
Witam,

to mój pierwszy post. Chciałabym się dowiedzieć czy maszyna Singer Heavy Duty przeszyje 3 warstwy materiału o grubości 350g/m2. Mam od pół roku maszynę Janome Jubilee i jestem z niej bardzo zadowolona ale ona nie daje rady z bawełna na markizę. Serdecznie proszę o poradę, czy Singer poradzi sobie z uszyciem markizy.
Kiedy kupowałam Janome nawet do głowy mi nie przyszło, że będę chciała uszyć markizę ale szycie coraz bardziej mi się podoba i mam nowe pomysły... Jeśli dostanę potwierdzenie, że Heavy Duty sobie z tym zadaniem poradzi, wtedy będę miała dylemat co zrobić... kupić drugą maszynę czy spróbować sprzedać Jubilee.

Pozdrawiam i z chęcią przeczytam wszelkie opinie w tej sprawie.
Świeżynek
przepraszam. Kopia powyższego

--- Ostatnio edytowane 2020-04-19 19:59:12 przez Konsternacja ---
Świeżynek
przepraszam. Kopia powyższego

--- Ostatnio edytowane 2020-04-19 19:59:29 przez Konsternacja ---
Świeżynek
przepraszam. Kopia powyższego. Nie umiem usunąć.

--- Ostatnio edytowane 2020-04-19 20:00:00 przez Konsternacja ---

290 stron: « < 284 285 286 287 288 289 290

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.