Wersja do druku

7 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 >

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
violina64, piszesz, że nie ośmielisz się pokazać uszytków, bo nie są "bez uwag". Śmiało, przecież nie każdy robi od razu wszystko idealnie;p
Pokaż co tam uszyłaś:) A tak poza tym: abażur rewelacja:) Powinnaś robic takie na sprzedaż, na pewno miałabyś chętnych na kupno takiego cudeńka.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Trochę w nieodpowiednim czasie, ale co tam! Pokażę jakie miałam śnieżynki na choince w ostatnie święta Bożego Narodzenia. I bombki. Oczywiście nie tylko to, lubię choinkę "obwieszoną jak choinka" :kwadr:. Śnieżynek mam już tyle, że wreszcie było je widać na drzewku, ale nadal będę robić, bo kiedyś moja choinka będzie ubrana tylko na biało, tylko w to, co sama zrobiłam.
W tym roku narobiłam sporo gwiazdek, duża część "poszła w ludzi".

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękne te urobki Violino, moje uznanie:oklasky::oklasky:. Też mam sporo gwiazdek - śnieżynek, lubię je dziergać ale nie lubię usztywniać. ps. W innym wątku wyczytałam że "popsułaś" owerloka. Czy tego lidlowego? Do tej pory sprawował się bezawaryjnie?

--- Ostatnio edytowane 2017-05-14 21:36:50 przez jakłucznik ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tak, tego Singera kupionego trzy lata temu w Lidlu. I drugie tak, do tej pory sprawował się doskonale. Ja co prawda nie szyję dużo, ale overlock wspierał mnie dzielnie w wykańczaniu brzegów wszelako rozmaitych materiałów: szył dresówki, aksamity, bawełny pościelowe, lny i cieniutkie żorżetopodobne szalo-apaszki. Do wczoraj. :bezradny:
Nie rozpaczam na razie, mam nadzieję, że gdzieś popełniłam bezsensowny błąd (jak kiedyś, gdy nie wyciągnęłam szpilek i użyłam tego overlocka...:szok:, wtedy nic mu się nie stało), dojdę do tego co zrobiłam, jak i w którym momencie, no i że uda się naprawić maszynę bez ponoszenia jakichś kosmicznych kosztów. Zobaczymy. Dam znać, ale raczej w moim overlockowym wątku.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
sliczne :D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Robiłam ostatnio kartkę na czterdziestą rocznicę ślubu. Jubilaci to Kathy i Henry, trzy literki pod serduszkiem to synowie: Jeremy, Chad i Tim. W dacie widać poprawkę: zrobiłam 25, miało być 29. Trudno, pomyłka nie była moja. Kartka poleciała do Kanady, jutro zostanie wręczona :).
Zaraz potem zrobiłam drugą, tym razem dla moich znajomych, w Polsce, na 25-lecie. Dostaną za tydzień.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No i jeszcze w kwietniu uszyłam dla koleżanki "pokrowiec" na waciki do demakijażu.

--- Ostatnio edytowane 2017-07-28 21:11:21 przez violina64 ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękny ten pokrowiec, koronka i wyszyte wzorki czynią go takim romantycznym. A materiał to len czy coś innego?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Len, ze starych zapasów.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sliczne :)

7 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.