Wersja do druku

4 strony: < 1 2 3 4 >

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Chodzi mi o wykrajanie, oddzielenie od tła dokładnie
Avatar użytkownika
Administrator
Aaa to fakt, picasa do tego nie za bardzo. Lepszy jest GIMP.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No, proszę, oczywiście tak, jak myślałam, Wasze posty to kopalnia informacji. Wszystkim dziękuję za ich wkład. Wynika z tego, że do dobrego zdjęcia naprawdę trzeba się przyłożyć i nic na łapu-capu.
A ma latem pomalowaliśmy mieszkanie i nie mam ani jednej białej ściany w domu, na tle której mogłabym coś sfotografować. lol Trzeba się będzie pomęczyć z Photoshopem. ;)
Susanno, mój blog ( http://domowapracowniakrawiecka.blogspot.com )bardzo skromniutki jest, ale mam nadzieję, że się stopniowo rozrośnie. A Ty zapodaj linka do picassy, chętnie obejrzę Twoje dzieła. :)
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Administrator
No, proszę, oczywiście tak, jak myślałam, Wasze posty to kopalnia informacji. Wszystkim dziękuję za ich wkład. Wynika z tego, że do dobrego zdjęcia naprawdę trzeba się przyłożyć i nic na łapu-capu.
A ma latem pomalowaliśmy mieszkanie i nie mam ani jednej białej ściany w domu, na tle której mogłabym coś sfotografować. lol Trzeba się będzie pomęczyć z Photoshopem. ;)
Susanno, mój blog ( http://domowapracowniakrawiecka.blogspot.com )bardzo skromniutki jest, ale mam nadzieję, że się stopniowo rozrośnie. A Ty zapodaj linka do picassy, chętnie obejrzę Twoje dzieła. :)
Jagódko skromniutki blog? A ja już widzę masę inspiracji :D cudeńka do mieszkania szyjesz :) Czekam na więcej pomysłów, chcę się zainspirować i wypełnić mieszkanie własnoręcznie uszytymi przedmiotami.

Podaję linka do mojego albumu na Picasie -> Madziakowa zaprasza. Ostrzegam, to zwykłe zabawy cyfrówką, nic nadzwyczajnego. Dopiero od kilku dni mam lustrzankę.

A odnośnie edytorów zdjęć polecam ten link -> 20 edytorów grafiki

--- Ostatnio edytowane 2010-01-29 19:45:58 przez Susanna ---
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jagoda ma śliczne torebki ,jesienna przypadła mi do gustu .:)
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Podobają mi się te podkładki ma stół u Jagody , Wyglądają bardzo ładnie . Ciekawy blog.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję Wam za miłe słowo, dobre kobiety... :D Mam nadzieję, że w miarę moich postępów w szyciu (i, oby, w fotografowaniu) blog będzie coraz ciekawszy.
Sus, ale ja widzę, że Ty to jesteś fotografem-pasjonatem - rozstrzał tematyki ogromny i zdjęcia bardzo fajne. Jesteś też śliczną modelką, co tu dużo gadać. :) A jakiego aparatu teraz używasz?
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie wiem, czy jest łatwiejszy sposób pewnie ta,ale ja tło z mojego zdjęcia usunęłam w następujący sposób. Wybrałam z menu odręczne zaznaczanie taka pętla 3 w górnym rzędzie przybornika. Zaznaczyłam sobie fragment, który następnie przy pomocy farby wypełniłam białym. Tak po kolei każdy fragment. Najpierw tak z grubsza a potem powiększyłam obrazek i zaczęłam zaznaczać bliżej bluzki, małymi fragmentami, aż zrobiłam całe zdjęcie.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Dziękuję Wam za miłe słowo, dobre kobiety... :D Mam nadzieję, że w miarę moich postępów w szyciu (i, oby, w fotografowaniu) blog będzie coraz ciekawszy.
Sus, ale ja widzę, że Ty to jesteś fotografem-pasjonatem - rozstrzał tematyki ogromny i zdjęcia bardzo fajne. Jesteś też śliczną modelką, co tu dużo gadać. :) A jakiego aparatu teraz używasz?
Lubie robić zdjęcia, wręcz uwielbiam. Najbardziej pasjonują mnie budynki i pojazdy... Mam nadzieje, że nowy aparat pomoże mi robić lepsze zdjęcia. Obecnie używam Olumpusa E420 a 99 % zdjęć w albumie była robiona cyfrowką Canona PS510
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja nie mogę zobaczyć Tych Twoich zdjęć :(
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "

4 strony: < 1 2 3 4 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.