Wersja do druku

4 strony: < 1 2 3 4 >

Avatar użytkownika
Administrator
Ja nie mogę zobaczyć Tych Twoich zdjęć :(
Migotki niemożliwe! To album publiczny, prywatne zdjęcia są poukrywane ale wiekszość albumów jest ogólnodostępna. Spróbuj raz jeszcze -> KLIK
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Panett, to ja w sumie podobnie usuwam tło. Tylko tyle, że nie zamalowuję białym, ale robię sobie nową warstwę - "podkład", całą białą, a potem na warstwie docelowej tło wymazuję gumką (i pokazuje mi się białe tło z warstwy pod spodem.

Susanno, widać, że lubisz zdjęcia. Budynki i pojazdy... hmmm.. nietypowe jak na dziewczynę, ale każdy ma na jakimś punkcie bzika. ;) Mnie bardzo nęci myśl o robieniu zdjęć... dachom (masz takie jedno zdjęcie na składzie - z BB?) Ale do tego trzeba mieć i dobry aparat i ... wstęp na dachy. ;) Ach, cóż to mogłaby być za atmosferka - tak pokazać te gołębie gniazda, te lasy anten, okopcone kominy i koty dachowce śpiące w plamach słońca... ;) W Krakowie jest mnóstwo urokliwych dachów, zupełnie niedostępnych ludzkim oczom. Skolekcjonować takie zdjęcia - to byłoby wyzwanie. :D
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Administrator
Susanno, widać, że lubisz zdjęcia. Budynki i pojazdy... hmmm.. nietypowe jak na dziewczynę, ale każdy ma na jakimś punkcie bzika. ;) Mnie bardzo nęci myśl o robieniu zdjęć... dachom (masz takie jedno zdjęcie na składzie - z BB?) Ale do tego trzeba mieć i dobry aparat i ... wstęp na dachy. ;) Ach, cóż to mogłaby być za atmosferka - tak pokazać te gołębie gniazda, te lasy anten, okopcone kominy i koty dachowce śpiące w plamach słońca... ;) W Krakowie jest mnóstwo urokliwych dachów, zupełnie niedostępnych ludzkim oczom. Skolekcjonować takie zdjęcia - to byłoby wyzwanie. :D
Kochana od kilku lat prowadzę stronę o swojej Toyocie, uwielbiam samochody, w szczególności Toyotki :) A co do dachów to faktycznie mają coś w sobie, piękne zdjęcia mogą wyjść. To jedno zdjęcie z Bielska powstało gdy byłam w kawiarni siedząc na dachu (taka nietypowa trochę kawiarnia). Piękne widoki (Bielsko jest niesamowicie urokliwym miastem) ale aparat kiepski. Więcej robi obróbka czyli wyostrzenie zdjęcia, przycięcie, nasycenie kolorkami itp. Czekam z utęsknieniem na wiosnę, chcę zrobić fasadom niektórych budynków w Bielsku zdjęcia, są pięknie ozdobione płaskorzeźbami.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nareszcie dzięki waszej pomocy umiem usunąć tło ,zobaczcie jak mi wyszło.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Może jeszcze niezbyt dokładnie ale się nauczę , Dziękuję za podpowiedzi
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ita, wyszło bardzo dobrze! :)))
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
jest bardzo dobrze, choć został jeden malusieńki detal (może to czepianie się - przepraszam, bo ja jeszcze za obróbkę zdjęć się nie wzięłam) między rękawem a "korpusem" płaszczyka została przestrzeń kolorowa pierwotnego tła. to trochę moje skrzywienie zawodowe - wyszukiwanie różnych takich detali. wydaje mi się, że pierwotne tło "odbija się" się na rękawie - zatem jeszcze oświetlenie przy fotografowaniu do dopracowania.

Szacun, ITA! jest B-)

--- Ostatnio edytowane 2010-02-02 23:45:16 przez pajesia ---
Avatar użytkownika
Administrator
Pajesiu faktycznie pozostało tam trochę tła ale i tak jest super :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
pod adresem www.photoshop.com po darmowej rejestracji mozna bezposrednio on-line edytowac fotki, zalozyc swoj album itp. Polecam!
Avatar użytkownika
Świeżynek
proponuje rowniez:

http://www.cyfrografia.pl/wymiana_nieba.html

http://www.cyberfoto.pl/edycja-zdjec-ksiazka-on-line/43704-obrobka-portretu-a-la-kamwojcik.htm

pozdrawiam

4 strony: < 1 2 3 4 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.