Wersja do druku

62 strony: « < 15 16 17 18 19 20 21 > »

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Przepiękne kompozycje !!1 Szkoda , że ja nie mam takich zleceń, bo kocham szyć falbany, a taki "klient" (stół, krzesło) jest spokojny, nie grymasi i ma stałe wymiary, co niestety nie mogę powiedzieć o niektórych swoich klientkach.
Avatar użytkownika
Administrator
Niby nic , ale pokażę wcześniej wspomniane falbany. 16 metrów łącznie po uszyciu w 6 kawałkach :)
Janie nic - masa pracy ale efekt wynagradza poniesiony trud :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Piękny widok!!!Cieszy oko!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Podziwiam wytrwałość! Piękne, jaka szkoda, że ślub mam już dawno za sobą:D
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
O matko mam chyba z 12 stron czerwonych kopert, pewnie jest wiele pięknych prac a nawet ich nie obejrzałam, a o wyrażeniu swojego zdania na ich temat już nie wspomnę, ale mam nadzieję w weekend to nadrobić, pokażę Wam tylko oprócz ostatnio ciągłego zwężania bądź skracania spodni, spódnic, płaszczy czy wymiany zamków co udało mi się stworzyć :) Dodam tylko, że jak to przeważnie u mnie bywa na podstawie zdjęcia przyniesionego z gazety dochodzenia metodą prób i błędów do oczekiwanego efektu, ale klientka bardzo zadowolona, a o to w tym chodzi :hura:
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
I o to chodzi aby klientka była zadowolona z końcowego efektu, a płaszczyk ekstra bardzo mi się podoba. :oklasky:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
WOW !!! i to bez wykroju:oklasky: czapki z głów jesteś bezbłędna
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Rety cudny ten płaszczyk!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dół robi niesamowite wrażenie! Tylko jak potem go wyprasować?
Uszyłaś go z głowy... masz Madziu niesamowity talent :tak:
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Tego dołu raczej nie da się wyprasować,a co do wykroju to nie tak zupełnie z głowy, trochę bazowałam na gotowcach, ale to nie jest takie proste jak bierzesz reglan z jednej bluzki, potem cięcia z następnej, a kołnierzyk ze stójką jeszcze z innej i trzeba go przerobić do wymagań klientki bo jest np normalny jak do koszuli wizytowej, najprościej byłoby mieć wykrój na taki płaszcz i tylko bawić się z układaniem dołu, ale to nie koncert życzeń :D A oryginał wygląda mniej więcej tak
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
co tu gadać :oklasky::oklasky::oklasky:
________________________________________________________

62 strony: « < 15 16 17 18 19 20 21 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.