Wersja do druku

10 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
________________________________________________________
Prosze wybaczyc moj rosyjski :-)
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
najlepsza jest sepleniąca Rubik
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mam nadzieję, że to było ironiczne stwierdzenie bo ja pani Rubik nie trawię!:)
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
a ja w ogóle
dajcie spokój,chcą robić programy na wzór zagranicznych,nie tylko ten ale za Chiny im to nie wychodzi
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Jeśli chodzi o inne kraje to ja widziałam tylko wersję amerykańską i pomijam sam program ale wydaje mi się, że Polska ubiera się o niebo lepiej :)
________________________________________________________
paulastoys.blogspot.com/
www.facebook.com/paulastoyshandmade
Avatar użytkownika
Administrator
Jeśli chodzi o inne kraje to ja widziałam tylko wersję amerykańską i pomijam sam program ale wydaje mi się, że Polska ubiera się o niebo lepiej :)
Bo Rubikowa niby chwali w programie a za jakiś czas można przeczytać wywiad w którym to samo wydarzenie krytykuje. Nie da się jej dogodzić. Strasznie mnie to wkurza.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Rubik na nie, ale sam program mnie zainteresował. Jestem pod wrazeniem kreatywnosci osob, ktore tam wystepują, chociaz uwazam, ze powininien zostac Zbyszek, bo jego worek na smieci o niebo lepiej wyglądał niz to paskudztwo, ktore zostawili:papa:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja mam nieco mieszane uczucia. Co miało sprawdzić np. wpuszczenie ludzi do marketu budowlanego i kazanie im uszyć coś z materiałów dostępnych w tym sklepie. Oczywiście pewnie chodziło o sprawdzenie kreatywności. Ale nie wiem jak można komuś powiedzieć, że jest gorszy od innych bo uszył suknię z worka na śmieci a nie z ceraty czy wykałaczek jak inni. Mam nadzieję, że będzie chociaż kilka konkurencji, gdzie ci ludzie będą mogli pokazać co potrafią. Czekam na kolejne odcinki. Póki co kibicuję Dorocie ;)

--- Ostatnio edytowane 2014-03-04 12:13:35 przez szpilka ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Spodziewałam się, że będzie gorzej, ale na razie jest ok. Zobaczymy jak się rozkręci. A Rubik moim zdaniem też ok, jakby nie było bardzo dużo osiągnęła w świecie mody i jakieś pojęcie ma. Nie jestem przekonana co do ich mentora, Tim Gunn w amerykańskiej wersji jest świetny, więc wysoko poprzeczka zawieszona ;)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
najlepsza jest sepleniąca Rubik
haha to samo pierwsze co pomyslalam jak to ...
________________________________________________________
Prosze wybaczyc moj rosyjski :-)

10 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.