Wersja do druku

10 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mają problem z wykrojami, bo wielu z nich nie miało do czynienia z konstrukcją wykroju, nawet z szyciem, jedynie z projektowaniem.
A Ossolinski sam o sobie mówi, ze jest Krawiec, nie projektant, więc różnicę widać.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mają problem z wykrojami, bo wielu z nich nie miało do czynienia z konstrukcją wykroju, nawet z szyciem, jedynie z projektowaniem.
A Ossolinski sam o sobie mówi, ze jest Krawiec, nie projektant, więc różnicę widać.

Nareszcie! wszyscy zrozumieją jaka jest różnica między jednymi drugim. :)
Ale ostatnio usłyszałem takie podsumowanie, że każdy Krawiec powtarzam Krawiec jest Projektantem.
To także tyczy się do płci przeciwnej :)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Moim zdaniem projektant, który nie jest jednocześnie krawcem, to jest projektant trochę do d. :P

To tak jakby inżynier produkujący samochody nie potrafił naprawić malucha. Są jakieś podstawy, które trzeba znać, żeby wiedzieć w ogóle z czym to się je.

I wydaje mi się, że to właśnie zgubiło laskę z ostatniego odcinka. Jej pomysł, moim zdaniem, był bardzo fajny i wyróżniał się, ale niestety nie potrafiła ładnie wykonać swojego projektu. A wszyscy wiemy, że choćby jeden zły szef potrafi zrujnować cały strój. ;)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Moim zdaniem projektant, który nie jest jednocześnie krawcem, to jest projektant trochę do d. :P

To tak jakby inżynier produkujący samochody nie potrafił naprawić malucha. Są jakieś podstawy, które trzeba znać, żeby wiedzieć w ogóle z czym to się je.

I wydaje mi się, że to właśnie zgubiło laskę z ostatniego odcinka. Jej pomysł, moim zdaniem, był bardzo fajny i wyróżniał się, ale niestety nie potrafiła ładnie wykonać swojego projektu. A wszyscy wiemy, że choćby jeden zły szef potrafi zrujnować cały strój. ;)
Ale mało który inżynier będzie w stanie naprawić malucha. To dwie różne umiejętności. To tak samo jak konstruktorzy samolotów i ich oblatywacze. Najczęściej jedni i drudzy są inżynierami, a mówią różnymi językami.
G.
________________________________________________________
Panie Boże! A mogłeś z tego żebra, taką fajną kolejkę elektryczną zrobić!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ale mało który inżynier będzie w stanie naprawić malucha.
To prawda do naprawy malucha jest potrzebna wiedza i doświadczenie zdobyte w zeszłym wieku i epoce post komunistycznej. Dzisiejsi inżynierowie nie rozumieja jak można było naprawić coś w samochodzie młotkiem i przecinakiem.


--- Ostatnio edytowane 2014-03-12 08:54:12 przez Vestiarius ---
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Ok. Zły przykład. Hm... to w takim wypadku, to jet tak jakby programista nie potrafił zainstalować sobie adblocka. Lepiej? :P
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ok. Zły przykład. Hm... to w takim wypadku, to jet tak jakby programista nie potrafił zainstalować sobie adblocka. Lepiej? :P
Dziwne u programisty zawsze wszystko działa :)

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Niestety, nie obejrzałam drugiego odcinka (szukałam dodatków do sukni ślubnej), ale odnośnie pierwszego, to nie za bardzo zrozumiałam jedną rzecz. Otóż mieli wybierać "nie tkaniny" czyli spokojnie mogli brać dzianiny? ;)

Dlatego też nie bardzo zrozumiałam czemu te zasłonki i dywan. Projekt z wykałaczek jakoś mnie nie powalił-wydaje mi się, że już to widziałam.


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Odcinki dostępne są w sieci na stronie tvn, więc można nadrobić ;)
Avatar użytkownika
Administrator
Oglądalam wczoraj powtórkę - projektanci szyli bieliznę. Było ciekawe :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

10 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.