Wersja do druku

10 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Rubik na nie, ale sam program mnie zainteresował. Jestem pod wrazeniem kreatywnosci osob, ktore tam wystepują, chociaz uwazam, ze powininien zostac Zbyszek, bo jego worek na smieci o niebo lepiej wyglądał niz to paskudztwo, ktore zostawili:papa:
ten z siatka pomaranczowa...nie wiezylam wogole ze on zostal
________________________________________________________
Prosze wybaczyc moj rosyjski :-)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Ja mam nieco mieszane uczucia. Co miało sprawdzić np. wpuszczenie ludzi do marketu budowlanego i kazanie im uszyć coś z materiałów dostępnych w tym sklepie. Oczywiście pewnie chodziło o sprawdzenie kreatywności. Ale nie wiem jak można komuś powiedzieć, że jest gorszy od innych bo uszył suknię z worka na śmieci a nie z ceraty czy wykałaczek jak inni. Mam nadzieję, że będzie chociaż kilka konkurencji, gdzie ci ludzie będą mogli pokazać co potrafią. Czekam na kolejne odcinki. Póki co kibicuję Dorocie ;)

--- Ostatnio edytowane 2014-03-04 12:13:35 przez szpilka ---
no powiem ...tez bylam pod wrazeniem ...ale poradzili sobie, co prawda ten z siatka to rozwalil mnie.
________________________________________________________
Prosze wybaczyc moj rosyjski :-)
Załączniki
Avatar użytkownika
Świeżynek
a swoją drogą to co Wy byście wybrali? :D
ja chyba bym też poszła na ceraty, ewentualnie może jakieś kafelki mozaikowe naklejane na siatkę
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Ja też cerata al o mozaika - jest to w miarę plastyczne.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Cerata chyba najfajniejsza, no i zaslonki prysznicowe. Swoją drogą, ze oni to na maszynach zwyklych szyli:jezyk_oko:

Ale jeszcze takie moje przymyslenia odnosnie PR -oni maja do dypozycji gotowe formy z wykrojami, z któych mogą korzystac. Zauwazyliscie, że tam nie ma zadnych zaszewek na niektórych sukienkach, a mimo to dobrze lezą? Ta, ktora wygrała, sztywna sukienka, nie ma zaszewek z przodu na pewno, z tylu nie zdazylam zaobserwowac, a jak fajnie lezy. Tak sobie mysle, ze moze wlansie dlatego projektanci wybierają na modelki tak chude dziewczyny. Jak sie nie ma brzucha i bioder, i do tego maly tylek, to potem wszystko ladnie leży.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Cerata chyba najfajniejsza, no i zaslonki prysznicowe. Swoją drogą, ze oni to na maszynach zwyklych szyli:jezyk_oko:

Ale jeszcze takie moje przymyslenia odnosnie PR -oni maja do dypozycji gotowe formy z wykrojami, z któych mogą korzystac. Zauwazyliscie, że tam nie ma zadnych zaszewek na niektórych sukienkach, a mimo to dobrze lezą? Ta, ktora wygrała, sztywna sukienka, nie ma zaszewek z przodu na pewno, z tylu nie zdazylam zaobserwowac, a jak fajnie lezy. Tak sobie mysle, ze moze wlansie dlatego projektanci wybierają na modelki tak chude dziewczyny. Jak sie nie ma brzucha i bioder, i do tego maly tylek, to potem wszystko ladnie leży.
Ej, Monia... Poprawnie - może tak... Ale czy aby na pewno ładnie?
Deska do prasowania w sukience... Fe!
A jak się zdejmie sukienkę to zadry wchodzą przy próbie pogłaskania... :)
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wydaje mi się, ze jak na szycie z produktów wybieranych w Obi to i tak sobie poradzili.
Wiadomo, ze tkanina uklada się zupelnie inaczej:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ale jeszcze takie moje przymyslenia odnosnie PR -oni maja do dypozycji gotowe formy z wykrojami, z któych mogą korzystac.
Jesteś pewna?
Z tego co wiem formuła programu polega na stworzeniu wszystkiego od 0, tak przynajmniej było w innych krajach.
No i ja nie zauważyłam, żeby mieli ..
________________________________________________________
http://ciuchotworstwo.blogspot.com/ - moje szycie i początki konstrukcji :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jeszcze przed pierwszym odcinkiem, kiedy pojawiały się zajawki odnosnie formuły programu, było podane, że uczestnicy bedą miec do dyspozycji podstawowe formy z wykrojami. Oczywiscie, mogą je potem dowolnie modyfikować.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jeszcze przed pierwszym odcinkiem, kiedy pojawiały się zajawki odnosnie formuły programu, było podane, że uczestnicy bedą miec do dyspozycji podstawowe formy z wykrojami. Oczywiscie, mogą je potem dowolnie modyfikować.
Eee pfff no to po byku ..
Zobaczymy jak pójdzie dalej.
Ja widziałam tylko w ddtvn rozmowę z Ossolińskim i on mówił, że uczestnicy mają problem z krojem i np są bardzo zdziwieni jak im podpowiada jak można wykrój przemodelować ..że dla nich przeniesienie zaszewki to problem (a nawet nie tyle problem, co nawet o tym nie pomyślą, że tak można).
A ja naiwna myślała, że oni tak z braku czasu, że może na stworzenie kroju mają mało czasu i po prostu dlatego już nic nie robią więcej ...
________________________________________________________
http://ciuchotworstwo.blogspot.com/ - moje szycie i początki konstrukcji :)

10 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.