Wersja do druku

10 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Świeżynek
Byłam na castingu i mogę powiedzieć że z tych osób nie będzie ani jednego projektanta z prawdziwego zdarzenia.

Avatar użytkownika
Administrator
Byłam na castingu i mogę powiedzieć że z tych osób nie będzie ani jednego projektanta z prawdziwego zdarzenia.


Opowiadaj jak wyglądał casting :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Im dłuzej oglądam, tym bardziej jestem przekonana, ze dałabym tam radę:tak:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Każdy z obecnych na forum dał by radę.

Czasami sam się zastanawiam czy zabrać się za jakieś konkretne projekty dla siebie a potem wyjść z tym gdzieś dalej (w sumie w pracy czasami mam za zadanie zmienić jakieś modele, albo zaproponować coś innego).

P.S.
Fajnie było by zrobić taki konkurs na naszym forum.
Avatar użytkownika
Administrator
P.S.
Fajnie było by zrobić taki konkurs na naszym forum.
Ciekawy pomysł!
Zastanawiam się tylko nad tematem przewodnim. Coś w stylu "wiosna 2014" to oklepana sprawa.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Oglądam ten PR i jakoś nic mnie strasznie nie zachwyciło. Jestem wręcz rozczarowana. Z takiej wiedzy jaka mają ile rzeczy uszyli a mając temat z pierwszego odcinku, sukienka wieczorowa mogli zrobić nawet projekt który już kiedyś robili, najlepszy ze swoich projektów. Sieradzky i Milita to już dość znane nazwiska z tego go sama kojarzę ale jakoś na tle innych się nie wybijając doświadczeniem. Jedyne co do tej pory chociaż mi się spodobało to bielizna w wykonaniu Liliany. Pomysłowa.

Sus, temat konkursu taki co mi przychodzi do głowy np. "kobieco w domowym zaciszu" albo "piechotą do lata":]
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Kobieco w domowym zaciszu - podoba mi się. Tylko co z szyjącymi facetami ;) mogliby być jako jury honorowe i oceniać projekty męskim okiem ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kobieco w domowym zaciszu - podoba mi się. Tylko co z szyjącymi facetami ;) mogliby być jako jury honorowe i oceniać projekty męskim okiem ;)

Chętnie użyczę moje skromne męskie oko :D

Temat podoba mi się "Kobieco w domowym zaciszu" następny temat "Wycieczka na wieś" :)
Avatar użytkownika
Administrator
Dobra, dobra teraz trzeba zorganizować wszystko i pomyśleć o nagrodzie dla zwycięzcy :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nagroda
Akcesoria krawieckie, uczestnictwo w jakimś kursie albo spotkaniu dotyczącym krawiectwa, wystawienie modelu w jakimś sklepie albo coś w tym rodzaju (bardziej chodzi mi po głowie gdy by jakaś firma wyprodukowała kilka sztuk pod swoją marką, chociaż tu wybiegam troszkę za daleko. Na początek za pewne powinno być kameralnie.)

Na początek proponuje rzucić hasło co forum-ki o tym myślą i czy będą osoby chętne uczestniczyć w takim projekcie. Jeżeli nie będzie chętnych, to tak sobie pomyślałem że może by oceniać post NASZE DZIEŁA.

10 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.