Wersja do druku

10 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 > »

Avatar użytkownika
Świeżynek
wooooooow, cieniowany potwór jak sama go określiłaś - rewelacja :szok:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Okoliczności przyrody pozwoliły na zdjęcia, co prawda podłoże nie najlepsze, ale darowanemu koniowi.... i odrobinie słońca, w zęby się nie zagląda. "Cieniowane niebieskości" jak żywe;) Jutro idzie do pralki - trzymajcie kciuki!!!
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Przód potwora Tył Tył z obowiązkową dedykacją Zbliżenie na bloki
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Nie wierzę, to robi ogromne wrażenie! Ja chyba nie miałabym cierpliwości... Wielkie gratulacje, super dzieło.
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Okoliczności przyrody pozwoliły na zdjęcia, co prawda podłoże nie najlepsze, ale darowanemu koniowi.... i odrobinie słońca, w zęby się nie zagląda. "Cieniowane niebieskości" jak żywe;) Jutro idzie do pralki - trzymajcie kciuki!!!
mniam!:jezyk_oko::mniam:
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Administrator
Boże jaka piękna!!!!!!!!!!!!!!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Chylę czoła.. ogrom pracy i wytrwałości!
Sama projektujesz wzory narzut czy dostajesz to 'w zamówieniu'? Wg mnie masz bardzo dobrze wysmakowane zestawienia kolorystyczne..
________________________________________________________
tutu
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Serdecznie dziękuję za miłe słowa.

Swoje patchoworki "projektuję" sama, czasem bazuję na gotowych projektach, które zmieniam, czasem na wzorach bloków, a czasem jak w tym przypadku wymyślam. Tym razem mama nie miała czasu, żeby wybrać wzór i kolory, wiedziałam tylko, że pokój ma ściany niebieskie i że spodobał jej się zestaw z amerykańskiego sklepu w niebieskościach (jak się ujawniła to było za późno, żeby coś zamawiać w rozsądnych cenach;)), więc poszalałam.

Potwór wyprany, nic się nie przydarzyło, pralka wytrzymała - rozmiar po praniu to 253 x 201 cm.
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
łał świetne są te narzuty!! ale jakie pracochłonne podziwiam pomysłowość i wytrwałość!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Powiedz jeszcze, czy narzuta dla sześciolatki z poprzedniej strony jest wykonana tak jak wszystkie inne tzn. metodą zszywania małych kawałków? Patrzę na nią i wydaje mi się, że kolorowe krzyżyki są naszywane na wierzchu tak jak aplikacja.. Czy to złudzenie?
________________________________________________________
tutu
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Powiedz jeszcze, czy narzuta dla sześciolatki z poprzedniej strony jest wykonana tak jak wszystkie inne tzn. metodą zszywania małych kawałków? Patrzę na nią i wydaje mi się, że kolorowe krzyżyki są naszywane na wierzchu tak jak aplikacja.. Czy to złudzenie?
Wszystkie moje narzuty są zszywane z kawałków, jedyne aplikacje to literki w narzucie z alfabetem;)

Ta dla młodej jest pikowana tylko po obwodzie "płatków - krzyżyków" i użyłam innego ściegu niż zwykle może dla tego tak wygląda;)
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

10 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.