Wersja do druku

10 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Skoro krzyżyki też są zszywane to nie mam pojęcia jak to zrobiłaś :szok:
efekt cudny, bardziej widoczny sposób pikowania w tym przypadku też jest atutem, gratuluję!


Edit: po ponownym dokładniejszym przyjrzeniu się jednak widać sposób łączenia kawałków, wcześniej myślałam, że to bazowa tkanina jest w jaśniejszą kratkę..
po prostu majstersztyk :oklasky:

--- Ostatnio edytowane 2016-03-01 18:51:14 przez TheTutuOwl ---
________________________________________________________
tutu
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wielkie dzięki, ta mała narzuta była wyzwaniem bo kwadraciki w środku trójkatów miały 3 cm przed zszyciem, ale czego się nie robi dla maluchów;))
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Przepiękne sa Wasze prace, ja nie mialam jeszcze odwagi sie za takie cos zabrać ale powoli się do tego szykuję i myślę że juz niedługo bedzie pierwsza próba.


--- Ostatnio edytowane 2016-08-20 06:56:21 przez Enij ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo ładne dzieła. Gustowne. Gratuluję wytrwałości i determinacji w doprowadzanie szycia dużych kap do końca.
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Bardzo ładne dzieła. Gustowne. Gratuluję wytrwałości i determinacji w doprowadzanie szycia dużych kap do końca.
a nas do zazdrości :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo dziękuję za miłe słowa. Teraz mam "przestój", bo znalazłam wzór patchworku z sześciokątów i szyję sobie ręcznie (ten środkowy na zdjęciu). Skrawki zbierałam od początku przygody z szyciem, a teraz je przerabiam na bloczki, dokupując ciekawe tkaniny - trochę to trwa - taki projekt życia (zajmie co najmniej 2-3 lata). Także większe formy odstawione na bok, czasem jakaś bluzka w biegu jak się zepnę;)
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:beczy:
:oklasky::oklasky::oklasky:...
Rany julek...
O kurza twarz...
Jestem pod olbrzymim wrażeniem.

W życiu nie planowałam żadnej pracy na dwa-trzy lata. Dla mnie to ufok, jak nic.

Trzymam kciuki. Mam nadzieję, że pokażesz od czasu do czasu postęp prac. Już podziwiam.


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Rok i trzy miesiące i połowa jest już zszyta, właściwie 2/3. Trochę się rozpraszam, a to poszydełkuję, a to zrobię czapkę na drutach (pierwszy raz od dziestu lat;)) a to zacznę czytać książkę, która ma 1000 stron, milion bohaterów, albo po prostu nie robię nic, bo po pracy nie mam siły;)

Muszę ściągnąć zdjęcia z aparatów i może po pierwszym maja wrzucę. Teraz szykuję się wyjazdu na święta i urlop;)
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No to ja też pochwalę się swoimi "potworkami" - nazywam je poczwarkami ponieważ jest to przeobrażanie się ścinków w ... coś. Oto jedna z moich poczwarek - "osłona" na kaloryfer. A konkretnie - "kieszeniotorby" służące jako pojemnik do segregacji - jedna na papier druga na plastiki. W pewnym miejscu trochę mi się wzory pomyliły...

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Załączniki
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Matko kochana ale super pomysł :oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::kwiatek:
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-

10 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.