Wersja do druku

7 stron: < 1 2 3 4 5 6 7

Stały Bywalec
mamamarta, jeśli mówisz o moich "kieszeniotorbach" - to serdecznie dziękuję i miło mi że pomysł przypadł Ci do gustu. Szkoda tylko że nie mogę zrobić porządnych zdjęć. A te kieszeniotorby uszyłam dlatego, bo nie lubię kaloryferów na wierzchu, już nie mogłam na nie patrzeć. No a przecież w kuchni nie zawieszę długich firanek.
Stara Gwardia
mamamarta, jeśli mówisz o moich "kieszeniotorbach" - to serdecznie dziękuję i miło mi że pomysł przypadł Ci do gustu. Szkoda tylko że nie mogę zrobić porządnych zdjęć. A te kieszeniotorby uszyłam dlatego, bo nie lubię kaloryferów na wierzchu, już nie mogłam na nie patrzeć. No a przecież w kuchni nie zawieszę długich firanek.
Tak, znakomity pomysł. W kuchni na zakryte stołem kaloryfery bo jest bardzo mała. Jednak wykopstan pomysł W innym pomieszczeniu. Też Nie mogę patrzeć na te kaloryfey A mam takie same.
Stara Gwardia
Wreszcie pozrzucałam zdjęcia i się okazało, że zdjęć patchworka z szcześciokątów jak na lekarstwo, trzeba to poprawić;) a na razie drobiazg, żeby wiadomo było na co się porwałam;)

W tej chwili mam zszytą połowę i z drugiej połowy cztery czy pięć rzędów, w sumie jakieś 3/4 jest już gotowe.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Pierwsze rzędy 188 elementów
Zaaklimatyzowany
:szok:matko boska toż to istne arcydzieło :oklasky: to po prostu mrówcza praca :tak:
Stara Gwardia
Dzięki, porwałam się z motyką na słońce, ale jak zaczęłam to muszę skończyć;)

7 stron: < 1 2 3 4 5 6 7

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.