Wersja do druku

68 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ooo profesjonalistka z Ciebie... :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Brawo Monia!!!Wszystko jest ładnie i profesjonalnie uszyte i świetnie leży na modelce!!!Dobrze,że napisałaś o granatowym materiałku....teraz będę Cię męczyć abyś się wzięła za szycie tej sukienki bo bardzo bym ją chciała zobaczyć!!!!To co kiedy zaczynasz???Może najlepiej od poniedziałku co???
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Oj, przy szyciu tego kompletu trochę się zmarnowałam, chyba zrobię sobie przerwę na jakieś 2 tygodnie od szycia od podstaw, a wezmę się za przerabianie. Mam 2 duże męskie koszule które specjalnie kupiłam w lumpku żeby je przerobić np.na tunikę, mam sukienke z mojej studniówki, kóra jest okropna, długa, na dole workowata i od jakiegoś czasu chodzę koło niej z nożyczkami. Wiem nawet, jak będzie wyglądać po przeróbce.
Z tym granatowym materiałem to muszę pomyśleć, jak to ugryżć. Materiał jest troszkę grubszy, ma jakiś wyciskany wzorek i lekko się błyszczy.
Może jakaś sukienka z krótkim rękawkiem, odcinana w pasie. A może połączyć z innym kolorem, np białym. Wiesz, granat+biel=idealna para. Ojej, chyba zaraz poprzeglądam moje katalogi z modą, głównie bonprix, tam są fajne sukienki, może coś będzie pasować. Ja to mam 10 pomysłów na minutę, więc efekt końcowy zawsze się diametralnie różni od tego, co sobie zaplanuję na początku...
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Moniko, podziwiam Twoją energię do szycia. Masz tyle pomysłów, na różne przeróbki, więc sądzę, że jesteś osobą uzależnioną od szycia,jak większość z nas. A to jest piękne uzależnienie, potem już z tego wyjść nie można. Szycie to narkotyk, w pozytywnym znaczeniu, czego Tobie życzę.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzisiaj miałam bardzo pracowity dzień. Udało mi się wreszcie przerobić moją sukienkę studniówkową ( a czekała ponad 10 lat !!!).
Wcześniej to ,,coś" wyglądało tak:
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A teraz tak:

Prawda, że lepiej?
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A do tego jeszcze uszyłam 2 torebki - kopertówki (!!!). Moje pierwsze w życiu torebki. Ta oliwkowa to raczej pójdzie na ,,przemiał", bo materiał się nadaje na takie rzeczy.
A czarną zrobiłam z dołu odciętego od mamy płaszcza. Materiał to chyba flausz, podszyty już był z jednej strony podszewką i usztywniaczem. Na przyszłego sylwka będzie jak znalazł.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mam prośbę - czy możesz wklejać ciut większe fotki - mało na nich widać....

Przeróbka sukienki polegała na skróceniu? (tylko tyle udało mi się zauważyć)
ładnie się prezentuje!!!
Kopertówki jak marzenie!!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Xanti - chyba na przesunięciu dołu do paska, bo wcześniej się chyba trzymała na biodrach sukienka, a teraz jest rozszerzana.. Ale faktycznie - większe zdjęcia się przydadzą, bo mało co widać :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
jak na pierwszy rzut oka to po przeróbce bardziej mi się podoba i torebki fajnie wyszły szczególnie ta czarna:)

68 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.