Wersja do druku

68 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Moniko komfort i wygoda i fajnie w niej wyglądasz!!!Nie mogę się doczekać co powstanie z tych tkanin które kupiłaś!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Bluzka fajna i dobrze się prezentuje na tak idealnej figurze, na mnie już by tak nie leżała, bo mam oponkę :p
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Wow świetnie Ci ta bluzeczka wyszła!! naprawdę :) I ma śliczny kolorek :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Madzia, oponkę to Ty masz - w samochodzie. Jak patrzę na twoje zdjęcie, to nigdzie jej tam nie widzę.....
Ta bluzka miała być trochę luźniejsza, ale materiał to nie dzianinka, lekko się uciąga ale jest grubszy i sztywniejszy. Więc musiałąm ją zrobić dopasowaną bo luźniejsza wyglądała jak worek. Kolorek mi też się podoba. Do wykrojenia prosta i szybko się szyje.
A Trinni, oglądałaś materiały, ten granatowy po prawej stronie na 1-szym zdjęciu to ten, o któym pisałąm wcześniej.
NIe uwierzycie dziewczyny, ale dzisiaj byłam w mieście ( bo ja prowincjonalna dziewczyna jestem) i przywiozłam kolejne. I jeszcze piekniejsze od tamtych!!!!
Gładki to dzianina, łączka jest fajna bo nieprześwituje.
Widzicie, kupiłam materiały, a zapomniałam o myszce, klikam raz a tu takie rzeczy się robią. Sus, trochę Ci bałaganu narobiłam...

--- Ostatnio edytowane 2011-04-08 14:19:54 przez monikowo ---
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Moniko,widzę,że obkupiłaś się by szyć,szyć i szyć...
Gratuluję bluzeczki. Ślicznie Ci wyszła :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję Kora, oj, okupiłam się to prawda. Ja jak widzę ładny materiał, to nie mogę go nie kupic, choć kawałeczek...
(mam nadzieję, że jak kliknę, to pojawi sie tylko jedna odpowiedź)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ładna bluzeczka!!
Ciekawa jestem dzieł z nowych tkaninek.

Też uwielbiam kupować materiały i dlatego ostatnio wprowadziłam sobie kategoryczny zakaz kupowania nowych. Jeśli chciałabym zużyć te co mam - pewnie na rok by mi wystarczyło przy założeniu, że będę szyła dwa ciuszki w miesiącu :D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Xanti, Ty to masz silną wolę.
Jak jestem w sklepie i widzę, że na wałku jest już końcówka materiału, a on do mnie mówi:zobaczysz, jak przyjdziesz następnym razem już mnie tu nie będzie....to nie mogę się powstrzymać.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Hihihi a za lat kilkanaście będziecie miały jeszcze większe zbiory niż ja w tej chwili wystawiłam do sprzedania...zobaczycie jak to lekko przychodzi,to chomikowanie :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mam nadzieję, że nie będzie źle - mam małe mieszkanie:angel:

Co do silnej woli - to jest różnie...
ale staram się :D
w ubiegłym tygodniu zajrzałam do sklepu i szybko wyszłam, bo było za dużo ludzi i nic nie można było pooglądać, a dziś nie weszłam, bo kiedy podeszłam do drzwi zobaczyłam, że jest tylko jedna klienta (a 4 ekspedientki) więc obskoczyłyby mnie i coś bym wzięła, a tak nie dałam im możliwości:angel:

68 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.