Wersja do druku

68 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Jaa ale fajowo :D Kapitalnie Ci to wyszło !!!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Woow Moniko - super - mimo poczatkowych niepowodzeń :)
i świetne wskazówki na blogu i wogóle fajny ten blog i cenne wskazówki zawiera :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo fajne to multiubranie. Pojechałam nawet do sklepu w poszukiwaniu idealnej dzianiny (zielona :angel: ), ale odkryłam jedynie, ze: a)zrobiło się drogo (30-40 zł za metr dzianiny) b) kolory są jedynie albo ponure albo "babcine" wzorki i wróciłam z jednym, jedynym metrem dzianiny.

Będziesz szyć jeszcze raz? I jaki masz wzrost i mniej więcej obwód ciała największy? Bo zastanawiam się czy wystarczy mi taka dzianina 1,5 na 1,5m.

--- Ostatnio edytowane 2011-04-20 15:39:22 przez Mrufka ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Brawo Moniko :D Gratuluję serdecznie
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Jejku Monika rewelacja B-), ciekawe co mnie jeszcze ominęło, ale w pierwsze święto to nadrobię, poczytam Wasze wpisy bo mam sporo do czytania :p , chyba pół dnia mi to zajmie:D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mrufko, wystarczy. Ja mam 180 cm wzrostu, jestem szczupła ale nie calineczka więc sama rozumiesz. Mam długie ( niewiem, czy to właściwe określenie) plecy, więc potrzeba trochę więcej, niż na kogoś, kto ma np. 164 wz.
Moja wyszła z 1,5 metra dość długa, więc może 1 metr wystarczy. Na razie nie bedę jeszcze raz tego robić. Muszę sobie zamówić te tanie tkaniny, dzianinki też są tam fajne. Szkoda mi trochę, bo moja dzianinka ma taki ładny kolor, jest nieprzejrzysta ale cienka. Zrobię z niej jakąś bluzeczkę ( już nawet wiem, jak bedzie wyglądać), bo porobiłam dziury na pasek w talii. Poczeka tylko, aż dorobię się maszyny, która obszyje dzianinę. Miałam z tym iść do krawcowej, żeby mi owerlokiem obrzuciła, ale jeszcze poczekam.

Madzia, tak własnie zauważyłam, że trochę Cie mało ostatnio było. Ale święta za pasem, więc to naturalne, że nie wiadomo, w co ręce włożyć.

--- Ostatnio edytowane 2011-04-20 19:03:42 przez monikowo ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To cudo, mam prawie tyle wzrostu co Ty i też jestem szczupła, więc nie będę zmieniać. Kolorem multiciucha masz fantastyczny :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kora, wiesz, tak myśle i myślę o Tobie. Bo Ty pytałaś się pod kątem spódnicy.
Tak mnie własnie olśniło, ze ona - na tym filmie - oprócz dwóch narzutek w różnych kolorach ma je w dwóch różnych długościach. Zobacz na moich zdjęciach: spódnica jest długa bo to wdzianko całe jest długie. A jej spódnica jest do kolan-ha. Ja chciałam z tego swojego wdzianka zamotać i zrobić bluzkę kimono - jak na filmie i mi nie wyszło, bo była za długa.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Brawo wyszło super jak to mówią po trupach do celu,na pewno się napracowałaś i udenerwowałaś ale było warto wyszło super:)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Jak dla mnie rewelacja:)))) Oj chyba skuszę się i ja na takie cudeńko...:)))

68 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.