Wersja do druku

68 stron: « < 25 26 27 28 29 30 31 > »

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Co do sukienki, to nic nowego nie powiem, jest znacznie lepsza niż model w Burdzie. A pasmanterie? Miasto średniej wielkości, ale na jednej ulicy mam cztery i dwa sklepy z tkaninami (czuję się jak alkoholik w monopolowym:bezradny: )
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:zakupy: to ja tam jadę na zakupy...a to blisko centrum PL? hmmmm oby w PL ? :zmeczony:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
U mnie są dwie pasmanterie - w jednej większej Pani Wlaścicieka jest straszna - jak najgorsza nauczycielka w szkole - zła, nawet, że dziewczyny w kolejce rozmawiają. Powolna w obsłudze, do tego stopnia, że jak jesteś druga czy trzecia, to i tak pół godziny zleci jak nic, na kupnie jednego suwaka. Wiedzieć co się chce kupić i nie marudzić, to podstawa, żeby nie zginąć od spojrzenia, wyżej wymienionej. O możliwość płacenia kartą zapytałam tylko raz...i już nigdy tego błędu nie powtórzę.
Nie chodziłabym tam, ale co robić, kiedy ma wszystko i się zna :stres:
A w tej drugiej, niby nieco milej ( trudno, żeby dało się gorzej ) ale jakoś tak bez klimatu i wybór kiepski, a co do obsługi też szału brak :bezradny:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Wiecie co wczoraj się wkurzyłam. Byłam w pasmanterii i nie było czarnej, bawełnianej wypustki. No ludzie bez przesady ... Niby koleżanka przełożyła gdzieś koszyk z wypustkami i nie dało rady go odszukać. Pasmanteria wielkości 3x3 m...
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Heh, a ja jak kupowalam zamek do kurki z eko-skorki, to chcialam koniecznie srebrny, a były tylko miedziane! W czwartej z kolei pasmanterii znalazlam w koncu srebrny ,ale dlugosci 80cm, a ja potrzebowalam tylko 40. Kupilam oczywiscie i teraz resztki zamka wszywam do czego sie da!
Teraz zreszta kupilam sobie fajny material, cos a la szary melanz, z mysla o tunice z zamkiem - tez oczywiscie srebrnym, ale nie moge trafic takiego ,ktory bedzie wystarczajaco mocno sie blyszczal. Chodzi mi o to, zeby byl dosc widoczny.
Nie wiem ,czy zwrocilyscie uwage, ale w gotowych sukienkach zamki sa mocno blyszczace i przez to bardzo wyrazne. I gdzie tu takiego dostac?????/
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Monia jak byłam w Polimexie to tam był taki wybór zamków... i te błyszczące, które wszywa się ozdobnie albo w rękawki albo w dekolt to ona były błyszczące z ozdobnymi końcówkami :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
RZeczywiscie, maja duzy wybor. Wolalabym jednak bezposrednio kupic - mnejsze ryzyko. Czekam wciaz na materialy od Eliny, podobno paczke wysłała i to wina firmy kurierskiej. Zaczynam powoli tracic cierpliwosc.
Moze zrobie małą rundkę po lumpkach i kupie jakas kurte z zamkiem do wyprucia, tylko musze sie wyleczyc, bo przeziebiona jestem juz ponad tydzien.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
RZeczywiscie, maja duzy wybor. Wolalabym jednak bezposrednio kupic - mnejsze ryzyko. Czekam wciaz na materialy od Eliny, podobno paczke wysłała i to wina firmy kurierskiej. Zaczynam powoli tracic cierpliwosc.
Moze zrobie małą rundkę po lumpkach i kupie jakas kurte z zamkiem do wyprucia, tylko musze sie wyleczyc, bo przeziebiona jestem juz ponad tydzien.
Mnie wkurza to, ze trzeba od razu kupić np. 10 szt. Chyba kiedyś wybiorę się do nich na zakupy a potem będę sprzedawać to co zostanie ...
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Burda 9/2010, sukienka nr 122.
Spokojnie mozna kroic rozmiar mniejszy, poza tym dlugaśka - musiałąm obciac 10 cm. Zamiast fikusnych mankietow, normalne rekawy. Na zdjęciach nie widac dobrze szwów.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Aha, sorry za krzywiki, nie powinnam nosic czarnych rajtuz!
________________________________________________________

68 stron: « < 25 26 27 28 29 30 31 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.