Wersja do druku

29 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie, to nie początki szycia, szyję już paręnaście lat. Widzę ,że wprowadzam ludzi w błąd, niefortunnych słów użyłam. Dopisałam już w pierwszym poście, że mój "debiut" w pokazaniu tego co szyję, bo nigdy nie miałam odwagi się pochwalić,:boisie:. Wstydziłam się normalnie, zwłaszcza jak oglądałam prace innych:)
Przepraszam,:kwiatek::kwiatek::kwiatek: nieodpowiednich słów użyłam i nie zostałam zrozumiana.

Materiał na bordowo czerwoną sukienkę jet dość sztywny i na wzorze miejscami tak jakby z włosem, fajnie zmienia odcień. Ale nie wiem co to jest. Coś jak żakard, taki jakiś dziwny.


Przy okazji dodaję dawno temu szyty kostium, którego już nawet nie mam, ale ostatnio trafiłam na to zdjęcie. Pasek z satyny do wcześniej dodanej sukienki. I czerwona koronkowa kiecka weselna.

--- Ostatnio edytowane 2015-01-19 12:49:04 przez mmstycha ---
________________________________________________________
Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...Dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość....ewentualnie dobrą patelnię...

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Dawno uszyty kostium, Pasek od bordowo czarnej sukienki
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jeszcze kilka staroci znalazłam.:)Sprzed kilku lat.
Mój mały model w albie miał za dobry humor do zdjęć, co chwila ataki śmiechu. Chyba nie mam żadnego zdjęcia "poważnego" z ty moim kochanym czortem:rotfl: ale przynajmniej wesoło było. W końcu to był jego dzień.

Garniturki i kurtki szyłam dla synów na jakąś uroczystość- dwa komplety, takie same kroje. Kurtki ze sztruksu, druga była w kolorze turkusowym. Nie mam już zdjęcia. Kurtki najprostsze jakie mogły być, wszystko szyte w ostatniej chwili. Jak zwykle okazało się, że ze wszystkiego wyrośli...A teraz wyżsi już ode mnie.

I po raz drugi szara sukienka, tym razem na ludziu, ale chyba i tak nie widać jaki jest dokładnie kolor.
________________________________________________________
Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...Dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość....ewentualnie dobrą patelnię...

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
znów weselnie- komplet  3 częściowy
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Na ludziu, szara sukienka prezentune się bosko.
A umiejętności- tylko pozazdrośić
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nosicielka brzmi groźnie:)
Rzeczy bardzo ładnie uszyte.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nosicielka brzmi groźnie:)
Gdzieś to wyczytałam przy okazji oglądania uszytków i tak mi w ucho wpadło...:)
________________________________________________________
Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...Dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość....ewentualnie dobrą patelnię...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To teraz coś niedawno uszytego, przed świętami.
Płaszcz wymięty bo tyle co zdjęty, a że kropiło to na "Wandzi" wylądował po drodze do szafy. Jak już tak wisiał, to pomyślałam, że fotkę trzasnę raz dwa:) I trzasnęłam- trzy:D, żeby nie było. Kurtki chłopaków też przy okazji:)
________________________________________________________
Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...Dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość....ewentualnie dobrą patelnię...

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Ooo to widzę, że już długo szlifujesz swój talent :)
Coraz więcej ciekawszych rzeczy wyjmujesz, kurteczki dla dzieci są mega fajne! I płaszcz jaki piękny! I ta czerwona sukienka :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Kurteczki i płaszczyk ładnie odszyte. To już wyższa szkoła jazdy takie zimowe okrycia . Super :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo Wam dziękuję:)
Bardzo rzadko się porywam na zimowe rzeczy, bo ani maszyn - na moich domowych trochę ciężko- ani za bardzo pojęcia nie mam o takim szyciu.( Na szczęście teraz jest era internetu to można się podszkolić:D)
Płaszcz jest pierwszym jaki skończyłam:) I nie taki idealny, bo za mało materiału miałam i musiałam kombinować z odszyciami kaptura:) Kiedyś już próbowałam uszyć płaszcz ale skończył w koszu. Straciłam wtedy tylko kupę kasy na materiał:zly:
________________________________________________________
Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...Dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość....ewentualnie dobrą patelnię...
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Świetne ciuchy! Super!

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

29 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.