Wersja do druku

24 strony: « < 14 15 16 17 18 19 20 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
no FF, pokaż co tam masz do pochwalenia się :) strasznie lubię oglądać to co szyjesz, bo się mnie wszystko bardzo podoba :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ehhh,córka mi ząbkuje i gorączkuje od dwóch dni,jej tato lada dzień broni tytuł inżyniera i jest nie wytrzymania,nie wiem w co ręce włożyć,wieczorem jak już znajdę chwile aby usiąść do maszyny to nic mi nie wychodzi,wchodzę na to forum i widzę takie piękne rzeczy.I wtedy mam wrażenie że to forum chyba nie dla mnie. Same talenty :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ehhh,córka mi ząbkuje i gorączkuje od dwóch dni,jej tato lada dzień broni tytuł inżyniera i jest nie wytrzymania,nie wiem w co ręce włożyć,wieczorem jak już znajdę chwile aby usiąść do maszyny to nic mi nie wychodzi,wchodzę na to forum i widzę takie piękne rzeczy.I wtedy mam wrażenie że to forum chyba nie dla mnie. Same talenty :)
Jasne że dla Ciebie, mojemu dziś wyszły 3 zęby na raz:krzyk:rano nie było, po południu tak. Od tygodnia mam ochotę przez okno wyskoczyć, a przy maszynie to nie pamiętam kiedy siedziałam ostatnio. Ale to minie, no i zazwyczaj szyjemy dużo lepiej niż nam się wydaje :hura:, chyba że ktoś jest w 100% zadowolony z uszytków to zazwyczaj nie ma co oglądać, więc głowa do góry :)
________________________________________________________
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.

http://goraloveszycie.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Asia, zbieram się i zbieram, i ciągle mnie robo pochłania. Ale mam plan na jutro, niech tylko świeci słońce, to od rana będę zasuwać :) Najpierw foty dla Was zrobię :)

Angelika, to może na chwilę sobie odpuść, bo w nerwach możesz nie mieć cierpliwości i jak coś nie wyjdzie, to jeszcze bardziej się wkurzysz. Zresztą nie wierzę, że nic Ci nie wychodzi. Powodzenia! :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No dobra, zrobiłam fotę spódniczki. W środku jest ołówkowa, żeby nic nie było widać, jak się wierzch rozejdzie ;)

To jest model 112 z Burdy 9/2010, tak wygląda w gazecie: http://www.burdastyle.com/pattern_store/patterns/wrap-mini-skirt-092010

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Bardzo ładna w moim stylu:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Świetna spódnica :D Bardzo lubię takie fasony, ale niestety nie są dla mnie...
________________________________________________________
www.facebook.com/natabo.retro.design/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzięki :)

Też lubię bombki, ale w tej chodzić nie będę, bo sięga do talii, a ja uznaję tylko biodrówki :D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bomba ta bombka ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fajna spódniczka i kolor tez mi się podoba:)
________________________________________________________
Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...Dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość....ewentualnie dobrą patelnię...

24 strony: « < 14 15 16 17 18 19 20 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.