Wersja do druku

24 strony: « < 15 16 17 18 19 20 21 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzięki :)

Ale powiedzcie, że któraś się zorientowała, że złożenie jest na męską stronę :D Zakładki mi na niej wyszły ładniejsze, dlatego dałam na wierzch :D

Oraz chciałam powiedzieć, że uwielbiam mojego Singera. Zastanawiałam się, czy nie zamienić na Juki, ale jednak nieee :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Oraz chciałam powiedzieć, że uwielbiam mojego Singera. Zastanawiałam się, czy nie zamienić na Juki, ale jednak nieee :)
Ale dużo zakładek! A ja mojej Juki ostatnio nie lubię, więc dobrze pomyślałaś.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja, ja zauważyłam że na drugą stronę, ale pomyślałam że tak miło być.:rotfl: Kolorek superaśny
________________________________________________________
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi.

http://goraloveszycie.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Kiedy facet założy ciuch z zapięciem na damską stronę, to się rzuca w oczy i wygląda pokracznie, ale u dziewczyn to jakoś nie razi ani trochę. Przecież noszą bardzo często kurtki, spodnie, płaszcze, wdzianka na męską stronę i nikt nie zauważa nawet.:)
A Singera wolisz pewnie dlatego, że kojarzy się męsko. Bo Juki zdecydowanie jest rodzaju żeńskiego. Czyli - naturalny dobór! :D
Ja mam np. Wifamę i Silverkę - jak to chłop, no nie? :D
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kiedy facet założy ciuch z zapięciem na damską stronę, to się rzuca w oczy i wygląda pokracznie, ale u dziewczyn to jakoś nie razi ani trochę. Przecież noszą bardzo często kurtki, spodnie, płaszcze, wdzianka na męską stronę i nikt nie zauważa nawet.:)
Masz rację :tak:

A Singera wolisz pewnie dlatego, że kojarzy się męsko. Bo Juki zdecydowanie jest rodzaju żeńskiego. Czyli - naturalny dobór! :D
Ja mam np. Wifamę i Silverkę - jak to chłop, no nie? :D


Dobre, uśmiałam się :rotfl:
Nawet się zgadza z moimi innymi maszynami: 2 Łuczniki i Merrylock :D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja, ja zauważyłam że na drugą stronę, ale pomyślałam że tak miło być.:rotfl: Kolorek superaśny
Hihi, bardziej musiało ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Oraz chciałam powiedzieć, że uwielbiam mojego Singera. Zastanawiałam się, czy nie zamienić na Juki, ale jednak nieee :)
Ale dużo zakładek! A ja mojej Juki ostatnio nie lubię, więc dobrze pomyślałaś.
Zakładkowe szaleństwo :)

Co do Juki, to mogę powiedzieć tak: G210 to na pewno świetna maszyna, chwilę na niej pośmigałam i bardzo mi się podobała, jest intuicyjna. Do Singera trzeba było jednak poczytać najpierw instrukcję, ale jak się już to przerobi, to zdecydowanie korzystniej wypada zarówno pod względem możliwości, jak i ceny :) W wątku o Singerze zamieściłam niedawno porównanie.

A jakie fochy ma Twoja?

--- Ostatnio edytowane 2015-11-05 14:06:56 przez FF ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Świetna! Bardzo mi się podoba. Nawet wyszła Ci ładniej, niż w tej burdzie :okok::okok::okok:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
a co do juki, to ja w swojej jestem dosłownie zakochana :) nic nie szwankuje, szyje super, i dopiero po pół roku pierwszy raz zmieniłam igłę (choć w sumie mogłam na niej dalej szyć, ale stwierdziłam, że wypada) :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
I w ogóle masz bardzo ładną figurę. I wspaniale szyjesz :)

A mi dziecko nie ząbkowało chyba :( Poszłam do lekarza,wysłał mnie na badania i zostawili nas w szpitalu na 5 dni,tam dopiero zrobili badania i nic nie wyszło! Nie wiadomo co jej było. Masakra,ja i tak obstawiam że zęby bo widzę że ma opuchnięte ale lekarze mówią że nie.Przestała gorączkować to nas wypuścili ale co sie matka nadenerwowała to tylko ja wiem :) jeszcze jakiegoś wirusa przyniosłyśmy i córka zdrowa a ja umieram...Ale jestem zmotywowana i jutro siadam do maszyny bo jak oglądam takie cudeńka to mi sie juz chce ale dzisiaj sie wirusuje jeszcze :)

24 strony: « < 15 16 17 18 19 20 21 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.