Wersja do druku

24 strony: « < 4 5 6 7 8 9 10 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Na pewno fajnie wyjdzie :) I bardzo dobrze, że szyjesz wreszcie coś dla siebie :)

W tym tygodniu czeka mnie tworzenie wezgłowia łóżka - szycia to tam będzie niewiele, ale nauczę się oblekać guziki. I mam zamówienia na kominy, tak się znajomym podobały nasze (czyli mój i niemęża) :) Kurczę, muszę wreszcie porobić zdjęcia.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No widzisz, jaką furorę zrobiły, ja szukam jakiegoś godnego polecenia sklepu internetowego z dzianinami, wiesz typowe dresówki, niedrogie a dobrej jakości. Korci.mnie bluza którą widziałam tu na forum, chociaż pojęcia nie mam jak się za nią zabrać :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
FF...oczywiście koniecznie pokaż coś stworzyła!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witamy nową koleżankę na forum :D Czekamy na piękne uszytki we współpracy z właścicielką :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
jak sprawuje się nowa maszyna? :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nawet nie miałam kiedy jej wypróbować, pochłonął mnie remont i praca, na hobby zabrakło czasu :( Ale dzianinka na bluzę dla bratowej uszykowana, wykrój wydrukowany, czekam wolnej chwili i będę śmigać :)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
rozumiem, też ostatnio moja doba jest za krótka. Jestem ciekawa :) czekam na efekty!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nooo, nareszcie udało mi się wykroić trochę czasu na maszynę :)

Uszyłam bluzkę dla bratowej (nie wyrobiłam się na urodziny, ale co się odwlecze.. ;) ) i zamierzam jeszcze dla siebie, z tego wykroju http://www.papavero.pl/wykroje-do-pobrania/1092-1092
Wiem, że papavero nie ma tu najlepszej opinii, ale ten wykrój mi się sprawdził, uszyłam też jedną sukienkę stamtąd i mnie pasuje.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A gdzie focia?
________________________________________________________

24 strony: « < 4 5 6 7 8 9 10 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.