Wersja do druku

24 strony: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wrzucam "międzyczasy" ;)

Koralowa sukienka to ta, którą zwężałam i wyposażałam w kieszenie w szwach bocznych.
Jasnoszara sukienka ma trochę krzywo wszyte kieszenie i wyłażą jej nitki na brzegach, ale i tak ją bardzo lubię.
Ciemnoszara bluza - niewyprasowana, więc trochę faluje, ale podoba mi się, jak wyszedł dekolt, szersza taśma flizelinowa świetnie się tu spisała.
Jasnoszara bluzka z formy Papavero, rękawy ciut ciasne w łokciach, ale to moja wina, bo w złą stronę skroiłam.

Niestety nie obyło się bez błędów, ale w końcu dopiero się uczę, a rzeczy i tak da się bez obciachu nosić :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Superancko, piękne te ciuszki :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzięki :) Mogę tylko dodać, że na mnie wyglądają o niebo lepiej niż na podłodze :D Przy okazji zrobię kilka zdjęć dla porównania.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
chce je wszystkie! jeszcze nigdy nic sobie nie uszyłam:( ta pierwsza jest se skosu szyta? <3
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Angela, nie, po prostej.
Ja postanowiłam szyć głównie dla siebie ;)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
FF, czekamy na zdjęcia na sylwetce :)
Sukienki piękne:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ależ sobie dzisiaj zaszalałam... Prawie 2 stówy nie moje, ale mam świetną piankę w róże na wiosenny płaszczyk, lejącą dzianinę na bluzki i sukienki, ściągacz do dresówki i 2 razy po 4 szpule nici do owerloka :D

--- Ostatnio edytowane 2015-03-14 22:50:15 przez FF ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No to zakupy jak ta lala :) Czekamy na fotorelację z zagospodarowania dóbr nabytych ;)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
FF...zazdroszczę...
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mam! :D

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

24 strony: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.