Wersja do druku

24 strony: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję :) Chodzi Ci zapewne o torbę z koralowym środkiem? Tkanina najgorsza z możliwych, paskudnie siepiący się poliester. Jak pomyślę, że kupiłam to za "radą" ekspedientki za ciężkie pieniądze... To moja pierwsza rzecz uszyta na maszynie, na szczęście na kursie, inaczej pewnie bym to skierowała do kosza. A do tamtego sklepu więcej nie pójdę ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Super początki - fajne czapki z kominami, bluzka-wygodniczka i torebka (czyli chyba wszystko :D). Ciekawe, za co się weźmiesz następne.
________________________________________________________
http://magdiczka.blogspot.com - moje zmagania z blogowaniem i szyciem ;)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Extra ta bluzka pierwsza... chyba stworze coś podobnego.:oklasky:komin zczapka tez swietny ..
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzięki :)

Następna będzie sukienka do zwężenia, już nawet rozprułam oryginalne szwy po owerloku. Zrobione elastycznymi nićmi, trochę mi ta operacja zajęła ;)

Bluzka doczekała się jeszcze ściągacza na dole, bo uznałam, że jest za krótka - akurat się idealnie komponuje z zawijanymi rękawami :D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
FF brawo! jak to są początki to strach się bać co będzie dalej! świetnie te twoje uszytki.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Changela, dziękuję :)

A jeśli chodzi o kolejne rzeczy, to, że tak powiem, sobie uszyłaaaaam, że niech mnie... Zwężałam tę nieszczęsną sukienkę z kieszeniami, byłam pewna, że wszystko dobrze, zakładam na siebie, a tam jedna kieszeń wyżej, druga niżej :wnerw: Jutro będę poprawiać, ale mam nauczkę, żeby sprawdzać dwa razy, heh.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja zrobiłam bezmyślnie wykrój bluzki na ramiączkach. Przyłożyłam na papier wypraną bluzkę dzianinową, odrysowałam ją dodając 1cm na szwy, skroiłam, zrobiłam fastrygę i mierzę ......a ona za ciasna! No co jest myślę...ratowałam ją dodając dwa paski z innego koloru dzianinki, jeszcze mi wykończenia zostały. Okazało się, że nie pomyślałam o tym że moja koszulka, od której robiłam wykrój po nałożeniu rozciąga się, a dzianina,z której skroiłam nową bluzkę nie ma takich super właściwości :/ Ale zakombinowałam i jeszcze zostało jej wykończenie :) Wniosek- nie wiem jak się przed tym uchronić, chyba brać miarę i mierzyć się równocześnie, nie wierzyćślepo w wymiary bluzki :D
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Na dobry koniec zimy - dwustronne rękawiczki do kompletu komin+czapka z pierwszego postu :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jaaa, te rękawiczki są super!!! :okok:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fajne! Cieplutkie:)
________________________________________________________
Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...Dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość....ewentualnie dobrą patelnię...

24 strony: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.