Wersja do druku

24 strony: « < 2 3 4 5 6 7 8 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zaznajomiłam się już lepiej z Merrym, odważyłam się przewlec z covera na over, uszyłam torebkę zakupową (żeby mieć w torebce głównej i nie musieć brać foliówek, bo dotychczasowa materiałówka lada chwila wyzionie ducha) i obrębiłam małe ręczniki do kuchni, powstałe z większego łazienkowego, który miejscami się zużył. Recyckling pełną gębą ;) No, zadowolona jestem :)

--- Ostatnio edytowane 2015-03-22 00:59:05 przez FF ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No to teraz będziesz szalała, a my czekamy na kolejne focie :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzisiaj: ciepłe dwustronne mitenki w aparaty dla koleżanki fotografki :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo fajne te mitenki i jakie praktyczne :) Przy zgrabiałych z zimna paluchach można mieć problem utrafić w pstryczek :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Coś dla moich wiecznie zmarzniętych łapskuf:)
________________________________________________________
Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...Dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość....ewentualnie dobrą patelnię...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Hm, jakoś krzywo wyszły na zdjęciu, w rzeczywistości są całkiem równe ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Uszyłam cztery torebki, jutro je dokończę i Wam pokażę, ale już mówię, że popękacie ze śmiechu :D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja to na razie pękam po raz ęty ale z zupełnie innych powodów. Na tym forum jest jakaś mega kumulacja krawieckich (i nie tylko!) talentów, lepsza niż w totku. Ludzie złoci, jak ja strasznie źle muszę gospodarować swoją dobą, że mi jej już na szycie po prostu nie wystarcza? I jeszcze jak widzę, jakie piękne rzeczy tu się rodzą, to najzwyczajniej w świecie wyć się chce, jak psu do księżyca.
Nie buduj napięcia jak Hubert Urbański, tylko wstawiaj te foty, bo tu się ludzie niecierpliwią!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Ja to na razie pękam po raz ęty ale z zupełnie innych powodów. Na tym forum jest jakaś mega kumulacja krawieckich (i nie tylko!) talentów, lepsza niż w totku. Ludzie złoci, jak ja strasznie źle muszę gospodarować swoją dobą, że mi jej już na szycie po prostu nie wystarcza? I jeszcze jak widzę, jakie piękne rzeczy tu się rodzą, to najzwyczajniej w świecie wyć się chce, jak psu do księżyca.
Nie buduj napięcia jak Hubert Urbański, tylko wstawiaj te foty, bo tu się ludzie niecierpliwią!
:rotfl:
"Film zaczyna się trzęsieniem Ziemi, a później napięcie stopniowo rośnie..." :D
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zibiaszu, NO PADŁAM :rotfl::rotfl::rotfl:
FF, gdzie te torby? Szukam i szukam ... :D

--- Ostatnio edytowane 2015-04-03 17:54:16 przez rojkowa ---
________________________________________________________

24 strony: « < 2 3 4 5 6 7 8 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.