Wersja do druku

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ikk dziękuję za porady :)
No właśnie mam wielki problem, bo boję się, że poliestrowa nie nada się kompletnie. Nie ukrywam, że zależy mi bardzo na kosztach, ale także na tym, żeby rękawica spełniała swoją funkcję ( chciałabym kilka sztuk sprzedać, żeby zarobić na materiał) Może jakąś gąbkę zamiast ociepliny? Nie mam pojęcia.
Poliestrowa ocieplina nawet z silikonem może się stopić, gdzieś czytałam, że dziewczny używają ścierek do podłogi (bawełnianych) Jan Niezbędny - myślę, że to mógłby być niezły pomysł, tylko wydaje mi się, że trzeba ich używać podwójnie.
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
ikk dziękuję za porady :)
No właśnie mam wielki problem, bo boję się, że poliestrowa nie nada się kompletnie. Nie ukrywam, że zależy mi bardzo na kosztach, ale także na tym, żeby rękawica spełniała swoją funkcję ( chciałabym kilka sztuk sprzedać, żeby zarobić na materiał) Może jakąś gąbkę zamiast ociepliny? Nie mam pojęcia.
Poliestrowa ocieplina nawet z silikonem może się stopić, gdzieś czytałam, że dziewczny używają ścierek do podłogi (bawełnianych) Jan Niezbędny - myślę, że to mógłby być niezły pomysł, tylko wydaje mi się, że trzeba ich używać podwójnie.
Ścierki do podłogi są wykonane z gręplowanych szmat i dodatkowo przepikowane, żeby się nie rozpadały. Myślę, że to byłby najlepszy wypełniacz do rękawic.
Jeśli sama rękawica będzie z wytrzymałego płótna, to powinna wystarczyć jedna warstwa.
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja sobie takie sprawiłam, właśnie z czymś w rodzaju ściery do podłogi:D Dobrych kilka lat temu i super się trzymają i sprawują (gorzej wyglądają:p ) Lepiej chronią przed gorącem niż jakaś ocieplina czy gąbka, test sobie zrobiłam na własnych łapskach i gorącym garnku:oczko: . Ściera i dwie warstwy tkaniny najlepiej wypadły:okok: . Rękawicą sklepową z ociepliną, którą miałam, dopiero podwójnie złożoną można było gorące garnki czy pokrywki podnosić. A cienka gąbka też za szybko ciepło przepuściła.

--- Ostatnio edytowane 2015-02-07 15:48:47 przez mmstycha ---
________________________________________________________
Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...Dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość....ewentualnie dobrą patelnię...
Avatar użytkownika
Świeżynek
Właśnie siedzę na sklepach internetowych i nie wiem co mam zrobić. Dziwnie mi tak wypełnić rękawicę, którą będę chciała sprzedać wypełnić szmatą do podłogi :P
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Właśnie siedzę na sklepach internetowych i nie wiem co mam zrobić. Dziwnie mi tak wypełnić rękawicę, którą będę chciała sprzedać wypełnić szmatą do podłogi :P
Wypełnisz materiałem, szmatą staje się dopiero jak jej używasz;) Kiedyś szyliśmy spódnice i inne części garderoby z pieluch tetrowych i nikt nie mówił, że chodzi w pieluchach. Poza tym w opisie produktu, piszesz wypełnienie: 100% bawełny i nie wnikasz czy to bawełna na ścierki do podłóg czy może na wypełnienie patchworków.
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Sprawdzałam i jest kilka rodzajów tych szmatek ścierek, czy ktoś z Was mógłby mi pokazać jak one mniej więcej wyglądają?
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
A w jednym sklepie pod Opolem pani sprzedaje coś, co nazywa bawełnianą watoliną, jest to przeszywane, ciemne, i wygląda jak ścierki do podłogi :-)

Jeśli masz opory przed ścierkami - pomyśl o ręcznikach bawełnianych :-)

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Polecam sklep POHLTEX http://sklep.maszynykrawieckie.eu/
mają naprawdę fajny i tani asortyment, czasami można trafić na świetną promocję ;)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Ja już zakup mam za sobą :)
Mata A3 ; nóż krążkowy 28mm ; obcinacz nitek; nożyczki Fiskars 21mm

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zestaw niczego sobie, czekamy na pierwsze patchworki;)
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.