Wersja do druku

18 stron: « < 8 9 10 11 12 13 14 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
O widzę , że wraca moda a la Indiana Jones,albo jak kto woli safari.
Bardzo lubię ten styl, wczoraj nawet myślałem o zakupie kapelusza stylizowanego na filmowym. A zresztą uwielbiam kaperalusze. :)

Swoją droga stylizacja prosto z tej gry
http://img.interia.pl/gry/nimg/v/3/Nathan_Drake_sie_czego_4856336.jpg
http://www.youtube.com/watch?v=mS-FWmffNlA&feature=related

Ktoś za dużo grał na Playstation 3, ok ja akurat też i właśnie ukończyłem 2 część Uncharted. Jestem bardzo zainspirowany ;)



--- Ostatnio edytowane 2011-06-27 09:09:32 przez NIGHT FOX ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Akurat stylizować się na Drake'a to żaden wstyd. Gra genialna i bohater świetny, więc skojarzenia jak najbardziej pozytywne. No i nadaje się na co dzień, w przeciwieństwie do wielu innych, na przykład poruszony ostatnio na forum Ezio (choć strój ma wspaniały, nie powiem).

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
OOO Cybinka widzę ,że jesteś na czasie. :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
No właśnie niestety nie za bardzo na czasie, bo po urodzeniu dziecka czas na granie zmniejszył się drastycznie, bo do zera. Ale mam nadzieję, że powoli do tego wrócę, bo uwielbiam. :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja myślałem, że tylko faceci grają w gry ( w sumie to już nie są gry, a interaktywne filmy ).
Czyli jest szansa, że znajdę kobietę, która od czasu do czasu będzie chciała pograć.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja też grywam na PSie ;) W Uncharted grałam ale w jedynkę, mąż przeszedł dwójkę i był zachwycony (Mafia 2 tez super). U nas raczej jest podział taki że Kuba gra na PS3 a ja szyje :) On młuci wszystko co jest na PSa - najbardziej lubi strzelanki, ja od czasu do czasu jak podejrzę i coś mi sie spodoba (np. Fallout) to trochę pogram :)
Fox - na pewno znajdziesz taka kobietę, tylko uważaj bo będziesz musiał walczyć o pada :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
jest szansa, że znajdę kobietę, która od czasu do czasu będzie chciała pograć.
albo taką, która nie będzie o gry zazdrosna :);
mój mąż grywał w Heroes z kolegami; raz kiedyś kibicowałam im, potem mi przeszło (kibicowanie), i nadal nie mam nic przeciwko ich grom. tylko towarzystwu już się nie chce...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Też grywałam w Heroesów, teraz już długo nie włączałam. Najbardziej lubię gry crpg, mam na laptopie Fallouta, w szafie dwie pierwsze części Gothica, Baldur's Gate i oczywiście najulubieńszą serię The Elder Scrolls. Uwielbiam Morrowinda, Oblivion jest ciut irytujący, ale daje radę. No i czekam na listopad na Skyrima i smoki :D
A mężu grywa w strategie, strzelanki a ostatnio kupił sobie kierownicę i ściga się :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
U nas duża różnorodność. Oboje lubimy gry typu Uncharted, Tomb Raider, Infamous, Final Fantasy, Heavy Rain...
Mnie baaardzo się podobały mniej popularne gierki na PS2 - Okami (to chyba moja ulubiona gra), ICO i Shadow of the Colossus.
Poza tym chyba nie ma gatunku który by nie zagościł w naszych konsolach.
Bardzo lubimy grać we dwoje. Little Big Planet, serie Lego, a ostatnio Resident Evil 5. Ze skrajności w skrajność, od pluszaków do horroru.

Mąż generalnie grywa w horrory, ja się boję. Czasem się ścigamy autami. Dość często śpiewamy. Sing Star jest rewelacja. W zasadzie był powodem, dla którego zgodziłam się za zakup pierwszej konsoli - poczciwej czarnulki PS2. Potem mąż mi sprezentował Okami. A potem poszło jak lawina. Nad niektórymi grami bywało że siedziałam do 3-4 nad ranem. Szkoda, że w Polsce granie jest relatywnie mało popularne. Może gdyby ludzie więcej gier kupowali, to by były tańsze?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wracając do mody.
Każda gra kreuje jakiś strój, czy to Assassins Creed z dawnymi strojami , czy outsiuty Lary w Tomb Rider, nie wspominając o bezkresie świata Little Big Planet ( gra niby dziecinna,ale często bardzo wymagająca ), wszystkie postacie mają oryginalne stroje, oryginalny styl. Czy Indiana Jones bez swojego kapelusza , skórzanej marynarki, torby przez ramie byłby tym samym poszukiwaczem, którego znamy. Warto się wyróżniać, warto mieć własny styl. Jak kto jeden z bohaterów Soul Edge mawia: "The Legend Never Die ".( Gra jeszcze z automatów na dworcach PKP i pierwszej konsoli Playstation, nowsze wersje tez są na młodszych konsolach )
Tu też aż się roi od indywidualnych postaci
http://www.youtube.com/watch?v=Yxrpyv8SNS4&feature=fvwrel


Po co gonić za tym co oferuje MASSCHINA,kiedy można mieć rzeczy dopasowane do naszego "ja".
________________________________________________________

18 stron: « < 8 9 10 11 12 13 14 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.