Wersja do druku

18 stron: « < 9 10 11 12 13 14 15 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pewnie narażę się większości na tym forum ( liczę na wasze poczucie humoru )
Piosenka, w której jest mowa o zmianie wizerunku faceta by sie przypodobać i nie tylko

http://www.youtube.com/watch?v=3rX_S9eoV7I
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fajnie zaśpiewane :D

Jak mówię, że mnie głowa boli, to mąż mi na to, że ma na to radę :D, no i nie ma zmiłuj :P
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Aaaaaaaaaaahahaha, uśmiałam się, dobre, dobre :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Słyszałam ten utwór po raz pierwszy jak jeszcze Piotr Bukartyk śpiewał go rano w trójce /zwykle w piatek o 8.50 polecam / ale dopiero Zamachowski z Grupą MoCarta zrobili z tego przebój. Dosyć czesto to graja i śpiewam razem z nimi:) Ogólnie to podpatrywanie rzeczywistości z przymrużeniem oka :) http://www.youtube.com/watch?v=I2ZgKkobOmE&feature=related , a to w innym klimacie
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziewczyny, a co myślicie o facetach, którzy bardzo dbają o siebie, a zwłaszcza o ciuchy, dodatki itp. Mój facet właśnie taki jest. Uwielbia wyszukiwać jak sam mówi nietuzinkowe ciuchy w necie, i nie powiem, ma niezły gust. Ostatnio odkrył np. markę g star raw, która była mi kompletnie nieznana. Co prawda trochę mierzi mnie, że spędza więcej czasu niż ja na dbaniu o swój wygląd. Miała któraś z Was podobny problem?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Znalazłam ostatnio wertują Burdy, w numerze 10.2008 sa wykroje: dwa na spodnie męskie i bluza i kurtka dla faceta- fajne:]
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Kika - dopóki nie dba o siebie więcej niż o mnie - wszystko jest ok ;-)

Lubię zadbanych i ciekawie wystylizowanych - byle nie przestylizowanych. Popatrzeć sobie lubię ;-)

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Administrator
Mój nie dba o strój w ogóle - tylko koszulki i bluzy z długim rękawem + polar - nieodzowny element garderoby chyba każdego programisty/informatyka ;)
Ze spodni tylko jeansy.
W wystarczą jeansy, koszula z kołnierzykiem + sztruksowa marynarka i od razu miód zalewa me serce. Kilka razy w roku dostaję od męża taki bonus ;)
Chciałabym żeby ubierał się choć trochę staranniej ale gdzie tam, nie ma mowy, nie interesują go "szmaty" - jak zwykł nazywać ciuchy.

Zauważyłam, że osobniki wykonujące określone zawody trzymają się pewnego stylu. Np. fotografowie, oni są bardzo podobni do programistów/informatyków ;) A takiego np. projektanta wnętrz, architekta - od razu poznać po stroju. Ciekawe dodatki, inna kolorystyka, otwartość na fasony i ciecia itd.
Wiadomo, ze w każdej grupie znajdą się wyjątki odbiegające od reguły ale jest ich mało.

--- Ostatnio edytowane 2012-04-17 20:12:21 przez Susanna ---
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja uwielbiam mężczyzn w koszulach. Nieważne, jaka, ale w koszuli zawsze inaczej wygląda. Nie musi być koniecznie taka wizytowa, wiadomo, ze na co dzień w takiej nie będzie żaden chodził, chyba że do pracy. Jeżeli ta tego wymaga. Ale nawet w takiej zwykłej codziennej koszuli, facet wygląda zupełnie inaczej. I nauczyłam tego mojego sąsiada :) I chodzi w koszulach, nawet w kratę, w takich zwykłych, ale chodzi. Być może kiedyś zmieni ten styl, ale na razie mi nie przeszkadza :)
Avatar użytkownika
Administrator
Ja w ogóle to uwielbiam faceta w koszuli w kratę :) Drobna kratka - świetna. Sporo teraz widzę koszul w kratkę w sklepach sieciowych i tanie nie są.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

18 stron: « < 9 10 11 12 13 14 15 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.