Wersja do druku

9 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziewczyny czy któraś z was zna jakiś sklep bądż hurtownie gdzie mozna dokupić całe wyposażenie tzn,stopki,bębenek itd. do HUSQVARNA Huskystar E10? Dostałam maszynę używaną ale nie ma ani bębenka ani stopki.Pomocy !!!!
Avatar użytkownika
Administrator
Dziewczyny czy któraś z was zna jakiś sklep bądż hurtownie gdzie mozna dokupić całe wyposażenie tzn,stopki,bębenek itd. do HUSQVARNA Huskystar E10? Dostałam maszynę używaną ale nie ma ani bębenka ani stopki.Pomocy !!!!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuje bardzo za pomoc i pozdrawiam
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam wszystkich użytkowników tego forum :)
Jestem tutaj nowa, a moja przygoda z szyciem dopiero sie rozpoczyna, dlatego z góry przepraszam, jeśli moje pytania wydadzą Wam się bezsensowne :). Otóż zamarzyła mi się ostatnio maszyna do szycia i przez ostatnie kilka dni namietnie przeglądam strony z owymi sprzętami, opinie itp. W szczególności przeczytałam wiele postów na tym forum. Ze względu na mój brak doświadczenia nie chciałam wydawać dużo na tą maszynę (do 400, 500 zł), ale czytając Wasze posty doszłam do wniosku, że maszyna powinna mieć między innymi:

-regulowaną szerokość i wysokość ściegu
-regulowany docisk stopki

Ponadto zorientowałam się, sugerując się postami, że maszyna z lidla cieszy się bardzo dobrą opinią (niestety w tej chwili nie ma jej w ofercie, a ja już bardzo chciałabym zacząć szyć, więc ona raczej odpada), natomiast podstawowe maszyny łucznika nie mają już takiej dobrej opinii, jak kiedyś.
Ze względu na brak tych dwóch funkcji w wielu tańszych maszynach zainteresowałam się sprzętem Husqvarna Huskystar E20 (chociaż jest trochę droga - 650 zł :( ). I tutaj pojawia się moje pytanie:

-Czy te 2 wymienione przeze mnie funkcje są bardzo potrzebne dla początkującego użytkownika? (chciałabym żeby maszyna nadawała się do szycia cienkich i grubych materiałów, nie zalezy mi na "bajerach", raczej na bezawaryjności)
-Może polecacie inna maszynę?

Pozdrawiam,
Justyna
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jeśli planujesz szyć szerokie spektrum tkanin - od cienkich do grubych - to lepiej, żebyś miała regulację docisku stopki, przydaje się szczególnie przy tych "krańcowych" grubościach.
Aha, i przy dzianinach też warto ją mieć.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Brakuje mi jeszcze bębenka,nie moge go dostac.
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Widzisz, Justyna, kłopoty Sylwii?

Z kolei USet narzekała na serwis...

http://ekrawiectwo.net/board/thread/49254/husqvarna-viking/?page=1#post-49254

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Szpec od maszyn
Brakuje mi jeszcze bębenka,nie moge go dostac.
Nie miałem styczności z tą maszyną, ale ze zdjęcia można wnioskować, że przychodzi do niej standardowy bębenek stosowany prawie we wszystkich maszynch z chwytczem wachadłowym, są one powszechnie dostępne (nie sugerowć się marką). Dla pewności można pożyczyć bębenek od właściciela maszyny z chwytaczem wachadłowym i sprwdzić w swojej maszynie.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuje bardzo, spróbuje.
Avatar użytkownika
Świeżynek
A ja mam pytanie odnośnie prędkości szycia tej maszyny, nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat.
Mam ją już od kilku lat, ale jak dla mnie jest zbyt wolna. Chciałabym ją jakoś porównać z innymi maszynami.

9 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.