Wersja do druku

10 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja swojego kupiłam w ciemno, przez internet ;) :rotfl:
Avatar użytkownika
Świeżynek
a jak długo Wiolu masz swoją maszynę i czy oddawałaś już do serwisu?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Yyyyyyyy 2 lata? 3? Kto to spamięta ;) Ale ja dużo na niej nie szyłam :)
Jeszcze nie oddawałam i mam nadzieję, ze nie będę (chyba, że do czyszczenia ;))

Ona ma mi wytrzymać 100 lat bez naprawy :rotfl:
Avatar użytkownika
Świeżynek
oj!, ja nie myślałam o naprawie tylko o serwisowaniu moja koleżanka ma rok i zastanawia się czy już nie oddać do przeglądu, tak z ciekawości pytam:). Oby służyły nam jak najdłużej:D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Moja janomka 525s skończyła 4 lata i też nigdy nie zaliczyła serwisu :D chodzi cicho i płynnie jak pierwszego dnia. Też pomyślałam, żeby może jakiś przegląd jej zafundować, ale nie wiem, po co :P

Nową maszynę też bym taką chciała, taki posłuszny, bezproblemowy osiołek mi się marzy :P
Plan wstępny mam taki, że obejrzę sobie pfaffy tam, gdzie jadę, a potem ewentualnie zamówię online po powrocie do Polski. Ewentualnie kupię Pfaffa Smartera, którego w Polsce nie ma (ale wtedy gwarancja szwedzka:/)


Instrukcje Pfaffa:
http://s2.vsmgroup.com/VSM/Pfaff/pfaffmanual.nsf


Wiolu, a pamiętasz cenę Pfaffa Performance?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Chyba droższy niż Expression 4.0 i na zamówienie, bez polskiej instrukcji (tak mi powiedzieli kieeeedyś)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
to bardzo ciekawe, bo o ile wiem towar sprzedawany w Polsce musi mieć polską instrukcję...
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Widziałam już Ambition a żywo - jest trochę większa niż przeciętne maszyny, wygląda solidnie. Ale jeszcze nie testowałam.

Widziałam również Expression 2.0 - niestety jest jeszcze ładniejszy niż Ambition :rotfl: Smukła, elegancka obudowa, aż prosi, by usiąść i uruchomić to cudo :D


Smartera nie widziałam...


________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
aż się dziwię,że ich nie przetestowałaś:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja też się sobie dziwię :D Chyba mnie onieśmieliły :D Poza tym dostępne są modele, które mniej mnie interesują - chciałabym Ambition 1.5 a jest 1.0 a z Expressionów wolałabym przynajmniej 3.0 a najlepiej 4.0, bo chcę zobaczyć jak funkcjonuje maszyna bez klasycznej dźwigni podnoszenia stopki.

Widziałam jeszcze husqvarny, starsze i nowsze, były też berniny. Tylko Brothera nie ma, ale Brothera to mogę w Łodzi oglądać na Narutowicza :)


________________________________________________________

10 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.