Wersja do druku

10 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Szkoda, że ja nie miałam kasy, bo też bym kupiła expressiona 4. Trochę żal tej obcinaczki nici i podnoszenia stopki kolanem. Ale wtedy był dużo droższy :(.
Ale i tak ze swojego Pfaffa jestem zadowolona, chociaż nie szyję dużo :P

Jak kupowałam, to też się o 2058 pytałam, ale wtedy mi powiedzieli, że do niego polskiej instrukcji nie ma. A tam można sobie własne ściegi dekoracyjne robić i bez instrukcji ja bym nie dała rady (ale i tak była za droga ;) ).
Avatar użytkownika
Świeżynek
Szkoda, że ja nie miałam kasy, bo też bym kupiła expressiona 4. Trochę żal tej obcinaczki nici i podnoszenia stopki kolanem. Ale wtedy był dużo droższy :(.
Ale i tak ze swojego Pfaffa jestem zadowolona, chociaż nie szyję dużo :P

Jak kupowałam, to też się o 2058 pytałam, ale wtedy mi powiedzieli, że do niego polskiej instrukcji nie ma. A tam można sobie własne ściegi dekoracyjne robić i bez instrukcji ja bym nie dała rady (ale i tak była za droga ;) ).
Wiesz Wiolu ,że ja nie korzystam z podnośnika kolanowego, kupując zwracałam uwagę na to aby była taka funkcja,a teraz korzystam z przycisku. Co do obcinacza nici uwielbiam tą funkcję, jak dla mnie baaaaaardzo przydatna:D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Właśnie dostałam maila od dealera, za kilka dni dostanę taka fajną stopkę z regulowaną miarką.


Nie kuście tak tym Expressionem ;> :boisie::rotfl:
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Właśnie dostałam maila od dealera, za kilka dni dostanę taka fajną stopkę z regulowaną miarką.


Nie kuście tak tym Expressionem ;> :boisie::rotfl:
OOOOOOOOOOOOO świetna ta stopeczka:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kusimy, kusimy ;):D
Tylko nie zwalaj potem na nas ;)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Kusimy, kusimy ;):D
Tylko nie zwalaj potem na nas ;)
:oczko:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Właśnie dostałam maila od dealera, za kilka dni dostanę taka fajną stopkę z regulowaną miarką.


Nie kuście tak tym Expressionem ;> :boisie::rotfl:
Oooo coś takiego mi się marzyło, ciekawe czy w PL dostanę :P
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tutaj stopki dla mnie są zamawiane bezpośrednio w Pfaffie, poza jedną (do zamków krytych), która była na miejscu w sklepie. Nie ma żądnego problemu, odpaliłam stronę Pfaffa z katalogiem stopek i spisałam numery wszystkich, które wpadły mi w oko. W piątek podałam numery, w poniedziałek rano miałam odpowiedź na maila, kiedy będą stopki do odbioru i ile kosztują. Gdyby cena mi nie odpowiadała, mogłam zrezygnować z zamówienia bez konsekwencji.

Ale widzę, że polska strona Pfaffa nie ma tego katalogu :/ Żałosne. :(
Można zajrzeć na stronę globalną:
http://www.pfaff.com/global/2703.html
Po wybraniu modelu maszyny w menu pojawia się lista dostępnych stopek z numerami katalogowymi.

Polski dystrybutor na pewno jest w stanie je sprowadzić, pytanie tylko czy chce.

________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kusimy, kusimy ;):D
Tylko nie zwalaj potem na nas ;)
:oczko:

:angel:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Tutaj stopki dla mnie są zamawiane bezpośrednio w Pfaffie, poza jedną (do zamków krytych), która była na miejscu w sklepie. Nie ma żądnego problemu, odpaliłam stronę Pfaffa z katalogiem stopek i spisałam numery wszystkich, które wpadły mi w oko. W piątek podałam numery, w poniedziałek rano miałam odpowiedź na maila, kiedy będą stopki do odbioru i ile kosztują. Gdyby cena mi nie odpowiadała, mogłam zrezygnować z zamówienia bez konsekwencji.

Ale widzę, że polska strona Pfaffa nie ma tego katalogu :/ Żałosne. :(
Można zajrzeć na stronę globalną:
http://www.pfaff.com/global/2703.html
Po wybraniu modelu maszyny w menu pojawia się lista dostępnych stopek z numerami katalogowymi.

Polski dystrybutor na pewno jest w stanie je sprowadzić, pytanie tylko czy chce.


http://www.e-magin.se/v5/viewer/files/viewer_t.aspx?gKey=jj61b7rh tu jest katalog z którego można zamawiać w Polsce

10 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.