Wersja do druku

10 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
piękne te pfaffy ,nie dość że wzorki na 9mm ,to jeszcze ładne literki mają ,janome ma takie sobie ,

najgorsze to ,jak się kupi fajną maszynę a za dwa lata pojawią się jeszcze fajniejsze ,



Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
U nas w Polsce i tak maszyny do szycia są chyba najtańsze w Europie. :)
Niekoniecznie... U nas jest najmniej ofert zniżkowych...

http://www.amazon.com/SINGER-9960-Quantum-600-Stitch-Computerized/dp/B004RDH7Y8

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Moja opinia wzięła się z tego, że sprawdzałam ceny interesujących mnie maszyn w sklepach internetowych brytyjskich, niemieckich, szwedzkich i wyszło mi, że najtaniej będzie kupić maszynę w Polsce. Choć w szwedzkich sklepie Ambition kosztował (w promocji!) "tylko" kilka setek więcej niż u nas. Ale expressiony mialy ceny wybujałe w kosmos. Na expressiony jeśli już, to stać mnie TYLKO w Polsce.
Podobnie z rozważanym Horizonem od Janome. Teraz jest promocja w Strimie, można utrafić moment i kupić maszynę bez VAt, czyli za 4 tys. z kawałkiem. Myślę, że gdyby ktokolwiek z Anglii czy z USA czy gdziekolwiek zobaczył tę cenę, to by zwiądł z zazdrości. ;)))

Fakt, taka gratka nie zdarza się co dzień. W cenie regularnej jednakowoż Horizon wciąż jest najtańszy w Polsce. Maszyna, która kupowałam w zeszłym roku (Janome 603) też jest najtańsza u nas.


A ta oferta Singera jest rewelacyjna :) Znalazłam ją wczoraj, czytałam wątek poświęcony modelowi 9960 i tam dziewczyny pisał, że na Amazonie można dostać go tanio. :) Już go nawet w koszyku miałam :rotfl:


________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
no i nie odzwonili z tego sklepu ani nie odpisali ,a tydzień minął ,
czyli u nas nie ma tych maszyn ,nie pooglądam pfaffa
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No trudno. Za to mój szpieg za granicą właśnie wczoraj doniósł mi, że widział osobiście Ambitiona 1.0 - ponoć sprawia dobre wrażenie, jest bardziej masywny niż zwykłe maszyny, ale mniejszy niż linia expression.
Sprzedawca zaprosił mnie na testy ;)))


________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Cześć dziewczyny, ostatnio dużo zastanawiałam się nad kupnem maszyny, czytałam Wasze posty i zdecydowałam się................ na Pfaffa Expression 4.0 . Jestem z niej bardzo zadowolona!:D:D:D:D:D
pozdrawiam Ania
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No nie dziwię się :D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Gratuluję nowego zakupu, fajnie, że wątek się przydał :):):)
Ja nadal nic nie wybrałam, nadal wodzę wzrokiem za Ambitionem 1.5, ale Expression 4.0 też mi już zamieszał w głowie... czy to prawda, że w tej maszynie stopkę podnosi się elektronicznie (nie ma normalnej dźwigni)? Jak to działa w praktyce, wygodne jest?

________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
wiesz , to jest dziwne , ja przyzwyczajona jestem do podnośnika kolanowego z maszyn przemysłowych i to mi jeszcze przeszkadza. Mało korzystam z tej dźwigni nauczyłam się korzystać z przycisku podnoszenia stopki tak mi wygodniej , zobaczymy jak będzie potem:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
O, to jest przycisk podnoszenia stopki? W takim razie nie doczytałam porządnie, wydawało mi się, że stopkę się podnosi przy pomocy pedała :D
Aire zdobyla manuala, ale czyta go najwyrazniej wybiorczo ;P
________________________________________________________

10 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.