Wersja do druku

26 stron: « < 14 15 16 17 18 19 20 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Dzianiny - miłość i nienawiść zarazem ;) Ale bluzka bardzo ładnie wyszła, lubię takie proste fasony, pasują niemal do wszystkiego :]
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzięki dziewczyny :)
Bluzka mnie zeźliła, a właściwie sama dzianina - to bawełna z lycrą i tej lycry chyba jest dość dużo, bo dzianina okazała się dość twarda i zbita dla maszyny, był problem z doborem igły, igła do dzianin powodowała przepuszczanie ściegów, zadziałała za to igła do stretchu. A potem nić zaczęła mi się rwać i dopiero po serii kalumnii rzucanych wszem i wobec przypomniałam sobie, że tę konkretną nić dawno temu przeznaczyłam do ręcznego fastrygowania ze względu na b. niską jakość. Po zmianie nici i kilku głębokich oddechach udało się bluzkę dokończyć, ale plisa jest do poprawy, bo zmęczenie dało znać i stębnowanie wyszło nieprecyzyjnie. :/


Ogólnie do dzianin nic nie mam, trochę bym się obawiała jerseyu wiskozowego, bo cienki i lejący/rozciagliwy, ale takie dresówki są chyba dla mnie do przejścia, choć kto wie :) Nie wiem, jak by poszło z dzianiną sweterkową ;)

zlotykot ta tkanina to projekt Malin Åkerblom dla Ikei, bardzo zdolna i utalentowana dziewczyna, jej tkaniny są śliczne :) Miałam szyć poszewki z tej tkaniny, ale wywiesiłam na wierzch w celu nabrania natchnienia i tak od dwóch miesięcy robi za dekorację a poduszki nadal gołe ;P

________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Teraz szyję spódnicę z mieszanki: wiskoza + bawełna. Potwierdzam... to ZŁO. Cienkie, lejące się i diabelsko rozciągliwe. Mimo, ze spódnica prosta jak budowa cepa to naprawdę potrafi człowieka wykończyć.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Aire juz sie nie złość tylko sie ciesz,że masz fajną bluzke!Wyprasuj i noś!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dawno nic nie wrzucałam :) Spódnica z haftowanej mieszanki bawełny z wiskozą. Wygląda niewinnie, ale musiałam użyć igły do dżinsu, taki twardy jest ten haft :) wykrój Burda 3/2013 model 122 z drobnymi przeróbkami (suwak z tyłu zamiast z boku i inne kieszenie)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Faktycznie - wygląda bardzo niewinnie i delikatnie :) kto by pomyślał, ze potrafiła dać w kość :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo ładny materiał. Mysłałam o tej spódnicy, ale uznałam, że nie będę miała kiedy ją nosić. Ładnie uszyłaś :)

--- Ostatnio edytowane 2013-04-04 13:57:43 przez Natalia_ ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzięki :) No, na razie spódnica ma szansę lansować się jedynie na wieszaku, bo chyba bym błoto całe nią pozamiatała ;) Co za tragiczna pogoda.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Piękna!!!Mój styl!!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mam pytanie, Aire, jaką metodą wykonałaś marszczenia tej spódnicy?

26 stron: « < 14 15 16 17 18 19 20 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.