Wersja do druku

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Manuskrypt1 nie wiem jak to jest tak naprawdę, ale jak masz nietypowy rozmiar to spróbuj u producenta , albo w hurtowni zamówić żeby Ci sprowadzili buty. Mam klienta dość nietypowego i on niestety wszystko ma na zamówienie, jak była u mnie jego mama i tak pytałam no a jakie buty on nosi ? to mówiła że ma rozmiar 52, że jak udało im się dostać 50 kiedyś to byli szczęśliwi, ale palce pokurczone go bolały, jadą do hurtownika i on zamawia u producenta taki fason i taki rozmiar. Facet ma 214 cm wzrostu :-S. Wyobrażacie sobie spodnie długości 130 cm, :( albo rękaw przy koszuli 90 cm ? Masakra, jak Guliwer :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Manuskrypcioe jeśli masz problem z zakupem butów (w sumie to się nie dziwię, 35 to naprawdę maleństwa) to tak jak radzi Magda - spróbuj buty na zamówienie. Mogę Ci polecić firmę u której zamawiałam buty na ślub, szyte na miarę. To są taneczne ale zmieniając podeszwę mogą być także do użytku codziennego.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Gapciu pochwal się w jakim mieście mieszkasz - zaintrygowało mnie te 11 km od Łazisk :angel:
Może sąsiadkami jesteśmy :D
Avatar użytkownika
Administrator
Gapciu pochwal się w jakim mieście mieszkasz - zaintrygowało mnie te 11 km od Łazisk :angel:
Może sąsiadkami jesteśmy :D
Kurcze Gapciu to my też jesteśmy sąsiadkami. No czekajcie 11 km od Łazisk to Woszczyce albo Katowice ?! Mikołów za blisko.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Moniko, jeżeli mieszkasz w okolicach Lichenia, to mam rzut beretem do Ciebie. Samego Lichenia, mam niecałe 100 km, chyba 80 coś :)


To Ty dobrze beretem rzucasz, hi, hi.
Madzia, posmiałam sie z tego Guliwera. Matko Boska, jak ja będę miałą męża koło 2m, to ile będą miały nasze dzieci...???
A ja mam numer buta 40, ale dość szczupłe nogi i nie mogę sobie kupić kozaków, bo wszystkie cholewki w tym rozmiarze są dla osób, które raczej nóg szczupłych nie mają. Odstają mi na łydce. MY tu wszystkie jakieś z problemami...
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Moniko a ja znowu nie mogę sobie kupić kozaków bo mam bardzo masywne łydki przy rozmiarze stopy 39.

Moja koleżanka ma ok. 185 cm wzrostu i jej mąż jest o kilka cm wyższy od niej (na ślub mogła założyć buty na małym obcasie. Pół roku temu urodziła synka i w tej chwili Kubuś jest niewiele mniejszy niż roczne dziecko (wagowo też - a grubaskiem nie jest) tzn. z tego co mówili to porównywali go z roczną córką koleżanki, a dziewczynki pewnie drobniejsze troche są.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
MY tu wszystkie jakieś z problemami...

a tam, z problemami, ale wyjątkowe, nieszablonowe!
a co do nr buta, noszę 41, co do zakupu nowych butów, to nie będę komentować;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Najmniejsza to jestem ja :p
Wzrost 151 cm, waga 43 kg, numer buta 33!
Nic, absolutnie nic na mnie nie pasuje, no może oprócz bluzek, chociaż w nich też często dekolt jest za duży i muszę kombinować.
Buty na wiosnę i lato najczęściej kupuję przez internet, marka Żurek lub Ryłko ma taka rozmiarówkę. Na zimę jest łatwiej, w zakrytych butach rozmiaru 35 nie widać, że są za duże :-)
A mieszkam we Wrocławiu z mężem, który ma ponad 180 cm i jest dobrze zdbudowany - taki mój ochroniarz :-)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Joasia, Ty to masz fajnie, jak ja bym chciała czuć się malutka i krucha przy mężczyźnie...ah, rozmarzyłam się!!!!!Ale jak widać, czy człowiek niski czy wysoki to problemy podobne. Bo wszystko jest szyte i robione dla tych ,,wymiarowych".
To prawda Pajesia, my tu wyjątkowe jesteśmy, a nie problemowe. Tak trzeba do siebie mówić.

--- Ostatnio edytowane 2011-04-22 16:32:30 przez monikowo ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Oj wczoraj weszłam na ten watek i sie posmiałam, nie miałam juz jednak sił zeby cos wpisac. dziś powtorka z rozrywki:) i widze ze tu masa dziewczyn z Wrocka jest:) . Ja ze Stefcią sie juz spotkałam na warsztatach batikowych, wiec przy dobrych wiatrach można sie spotkac na kawie i ciastku, albo karmelowym w Spizu :) Co do wzrostu, to srednie 168 wiec nie wychylam sie za bardzo, ale biustu nie mam i tu czasem problem, u mnie góra mała a dół duzy, jak w biuście dobre to w biodrach za małe i na odwrót.Moj facet za to ma 2 metry i koszuli nie kupi, spodnie tylko w big starze znalazł takie ze ujda w tłoku, wiec niedługo bede sie zabierac za dżiny dla niego, ale czas to chyba po majówce znajde na to. Tymczasem lece smazyć kotleciorki pomelone, bo do rodzicieli juz na swieta jutro jade:) Wszystkiego dobrego świątecznego życzę - Alleluja!!!
________________________________________________________

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.