Wersja do druku

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Avatar użytkownika
Administrator
Gapa a ja spod Orzesza więc też bliska sąsiadka. Nie tak bliska jak Xanti no ale z regionu ;) Ojej jak mi się Mikołów podoba! Uwielbiam to miasto, bardzo często bywam. Po ślubie bardzo chciałam mieszkać w Mikołowie ale mieszkania są u Was strasznie drogie!! Bardziej opłaciła się nam rozbudowa mojego rodzinnego domu.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Gapa a ja spod Orzesza więc też bliska sąsiadka. Nie tak bliska jak Xanti no ale z regionu ;) Ojej jak mi się Mikołów podoba! Uwielbiam to miasto, bardzo często bywam. Po ślubie bardzo chciałam mieszkać w Mikołowie ale mieszkania są u Was strasznie drogie!! Bardziej opłaciła się nam rozbudowa mojego rodzinnego domu.

ooo... nie pisz że Orzesze-Gardawice- czy jakoś tak:) Szwagierka nam się tam buduje.
Ja często dosyć przejeżdżam tamtędy- bo do teściów jadę- nawet teraz w sobotę, urodziny teścia się szykują:)
A mieszkania faktycznie drożyzna... oj drożyzna... my na razie mieszkamy w kawalerce więc ciasno i "niewłasno" (mieszkanie jeszcze na teściów jest) więc nie jest tak źle... ale z czasem jak się nam metraż powiększy oj to trzeba będzie albo trzymać się za kieszeń, albo znaleźć dodatkowe źródła, albo wyprowadzić się:) Ale miasto... samo w sobie- dla mnie bomba... okrutnie mi się podoba:)Moim marzeniem jest kątek ziemi.... i własny dom.. gdzieś przy lasku.
Avatar użytkownika
Administrator
Gapa a ja spod Orzesza więc też bliska sąsiadka. Nie tak bliska jak Xanti no ale z regionu ;) Ojej jak mi się Mikołów podoba! Uwielbiam to miasto, bardzo często bywam. Po ślubie bardzo chciałam mieszkać w Mikołowie ale mieszkania są u Was strasznie drogie!! Bardziej opłaciła się nam rozbudowa mojego rodzinnego domu.

ooo... nie pisz że Orzesze-Gardawice- czy jakoś tak:) Szwagierka nam się tam buduje.
no nie mówi, naprzeciwko naszego domu budują się 2 domy :> Ale to siostry i obie znam od dobrych kilkunastu lat :) A tak w ogóle to w Gardawicach powstaje duuuużo nowych domów :)
Ja często dosyć przejeżdżam tamtędy- bo do teściów jadę- nawet teraz w sobotę, urodziny teścia się szykują:)

No to super, kurcze niesamowite jak ten świat jest mały :)
A mieszkania faktycznie drożyzna... oj drożyzna... my na razie mieszkamy w kawalerce więc ciasno i "niewłasno" (mieszkanie jeszcze na teściów jest) więc nie jest tak źle... ale z czasem jak się nam metraż powiększy oj to trzeba będzie albo trzymać się za kieszeń, albo znaleźć dodatkowe źródła, albo wyprowadzić się:) Ale miasto... samo w sobie- dla mnie bomba... okrutnie mi się podoba:)Moim marzeniem jest kątek ziemi.... i własny dom.. gdzieś przy lasku.

Myśmy się nie chcieli pakować w kawalerkę tylko jak już - kupić przynajmniej to M3. No ale wyszło inaczej i oboje jesteśmy zadowoleni. Ważne, ze mieszkacie sami, to dla młodego małżeństwa chyba najważniejsze :) (po miłości oczywiście). A Mikołów fakt - urocze miasto, bardzo lubię i darzę wielką sympatią. Raz w tygodniu jesteśmy w Miko na kursie tańca ;) Ale załamujące jest to, że mieszkania w Mikołowie są droższe niż w ... Bielsku-Białej! A Bielsko jakie to piękne miasto - zakochać się można :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No a widziałaś ceny we Wrocku... masakra.
My już 2 lata spłacamy kredycik - jeszcze tylko 28 :D Oczywiście są plany żeby szybciej spłacić, ale się zobaczy jak to wyjdzie.
A wynajem też drogi - dzięki rodzina na swoim rata kredytu wychodzi nas tyle co miesięczna opłata za wynajęcie 2 pokojowego mieszkania, a teraz mamy M4 :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Z tymi cenami na prowincji coś jest :D W małym mieście powiatowym "developer" buduje blokowisko, a ceny mieszkań iście krakowskie :D:D Zbyt wielu chętnych nie ma podobno ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
cos ten watek ledwo zipie, a szkoda, bo to chyba wateczek najbardziej pasujacy do nazwy "pogaduchy przy kawie", bo jest taki najbardziej ogolny, mozna tu pisac o wszystkim i niczym, pozostale sa ograniczone tematycznie...
Widzialam, ze powstal tez wateczek ze stronami do blogow i cos mnie naszlo, zeby zalozyc wlasnego bloga, nie tylko o szyciu, ale tez o innych kwestiach mojego zycia... pomyslalam i zabralam sie do roboty - kilka minut temu wkleilam pierwszy post :D mam nadzieje, ze moj slomiany zapal nie wezmie gory nad dobrymi checiami i blog nie umrze smiercia naturalna w ciagu kilku dni/tygodni...
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wątek ledwo zipie, bo pojawiły sie inne.
Jakis adres bloga można prosić?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
wiem, ze sie inne pojawily, ale bardziej zawezone tematycznie, a fajnie by bylo miec miejsce do pisania o wszystkim i niczym...
A blog to dopiero jeden wpis... nie ma sie czym chwalic ;) mam nadzieje, ze brak czasu i slomiany zapal nie sprawia, ze upadnie on szybciej niz powstal...
http://karo-mojaoaza.blogspot.com/
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Helen, to Ty na zdjęciu?
Fajna córcia, ale mama też niczego sobie!

Ja pamiętam jak założyłam swojego. Ciągle zaglądałam i stękałam, ze tak mało postów, że mało zdjeć, i nawet nie wiadomo kiedy trochę się tego uzbierało.
Tylko rzeczywiście systematycznośc jest ważna. Ale jak masz cierpliwosc do szycia, to myslę sobie, że do bloga też bedziesz miała!
I czekam na te przemyslenia, nie tylko zwiazane z szyciem.

--- Ostatnio edytowane 2011-06-01 20:15:19 przez monikowo ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Na zdjeciu to ja z corcia, zdjecie robione jeszcze zima. To prawda, ze chcialoby sie od razu nie wiadomo jak zapelnic bloga, tyle pomyslow w glowie... :) a jak zrobilas sobie tlo? ja dopiero oswajam sie z blogiem i jego mozliwosciami, z czasem chce zmienic kilka rzeczy, dodac logo itd.

--- Ostatnio edytowane 2011-06-01 20:20:11 przez helen ---
________________________________________________________

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.