Wersja do druku

34 strony: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
No świetnie Ci wyszły, gratulacje. Rzeczywiście mogły by być ciut bardziej obcisłe, ale w jeździe nie będzie to przeszkadzało. No i następnym razem będzie lepiej ;)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
No tak, następnym razem się lepiej postaram, ale na swoje usprawiedliwienie mam fakt, że Pierworodna zmieniła taktykę wzrostu, zaczyna rosnąć w szerz (nareszcie).
I jeszcze na dokładkę przynajmniej jedna rzecz, trochę lepiej dopasowana.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Ulala ta krótka sukienka i czerwona buciki - cudo!! Napatrzeć się nie mogę. Można wiedzieć gdzie kupiłaś te czółenka?
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Poza ładnymi sukienkami uderzyło mnie, że rośnie u Ciebie chyba amarylis.. ;( Miałam pochwalić piękną sukienkę córki, a tak to spytam jeszcze - co Ty robisz, że tak rośnie? U mnie wszelkie rady dot. hodowli sprawiły, że nie rośnie zbyt pięknie. Jak robiłam tryb uśpienia, to nie zdążył nigdy zakwitnąć, a jak zrezygnowałam z niepodlewania to liście ma krótkie i dalej nie kwitnie :/ Mam 3 doniczki od pewnie 6 lat, bo kiedyś się zakochałam i nigdy nie miałam nawet pałąka pod kwiat....
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Przyznam, że mnie udał się taki numer po raz pierwszy. Po kwitnieniu podlewałam dalej z nawozem przez ok. miesiąc potem rzadziej, ale nie obcinałam liści, dlatego się tak pokładają, a potem o tyle o ile, wsadziłam w kąt i zakwitł ok. 3 tyg. przed świętami. Czółenka Carsona trzeba popatrzeć w internecie gdzie maja punkt, chyba, że chcecie się udać na wschodnie rubieże.:D
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ta krótka sukienka jest super, jest super, jest super.Nie moge się napatrzeć!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Przyznam, że mnie udał się taki numer po raz pierwszy. Po kwitnieniu podlewałam dalej z nawozem przez ok. miesiąc potem rzadziej, ale nie obcinałam liści, dlatego się tak pokładają, a potem o tyle o ile, wsadziłam w kąt i zakwitł ok. 3 tyg. przed świętami. Czółenka Carsona trzeba popatrzeć w internecie gdzie maja punkt, chyba, że chcecie się udać na wschodnie rubieże.:D
Buciki znalazłam w internecie i na allegro (ale tylko kilka aukcji). Niemniej sa piekne, czerwone czółenka ale szpilka 11 cm - za wysokie dla mnie :( Max w 8 cm chodzę chlip chlip...
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Świetne wszystko! Na spodniach do konnej jazdy się nie znam, ale skoro pierworodna szczęśliwa ;-)

Amarylis - miodzio! Mam takiego giganta przywiezionego z Amsterdamu. Dwa lata /jak dotąd/ rok po roku kwitł pięknie, ale... Kupiłam dwie cebule - i mimo, że obie mają identyczne warunki - druga nie zakwitła ani razu. Ale nic to, doczekam się ;-)

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Bardzo mi się podoba i spódnica i sukienka, tkaniny robią wrażenie :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Jeszce raz dzięki, ale jak tak dalej pójdzie to mi deszcz w dziurki od nosa napada;). Obie tkaniny pochodzą z tego samego źródła (internetowego): Skład bławatny.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett

34 strony: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.